Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek is panel lakótelep...

Szerintetek is panel lakótelepen a legrosszabb felnőni?

Figyelt kérdés

Sajnos 10 emeletes betondzsungelben nőttem fel. Ezek nem is otthonok, inkább embertárolók, mindig is gyűlöltem panelban lakni.


És még védekezni se lehet ellene, egy néhány éves gyerek ugyan mennyit tanuljon, hova mehetne dolgozni, hogy ne panelban kelljen felnőnie.


Úgy érzem szar gyerekkorom volt, mindig is szép kertes családi házra vágytam, vagy legalább egy normális lakásra, ami nem szar panel. Undorodtam tőle mindig is, kivagyok most is így felnőttként, állandóan gyötör a gyerekkorom. Nektek mi a véleményetek azokra akik panelba vállalnak gyereket, aki ott is kényszerül felnőni? Tehát még 17-18 éves koráig is.


Az még oké, ha valaki átmeneti megoldásként panelt vesz, pár év amíg összegyűjt egy normális lakóhelyre, igazi otthonra. De ahol csak a panel van, az szerintem szörnyű.



2015. jún. 1. 19:25
1 2 3 4 5
 41/42 zolo ***** válasza:
100%
Szerintem is nem attól lehet valaki boldog, hogy hol lakik, hanem hogy kivel. Minden lakásnak, háznak megvan a hátránya és az előnye is. Én laktam már kertes házban, panelben, körfolyosós belvárosi kertes budai házban. Van összehasonlítási alapom. Tanyán még nem laktam, de ahol nincs aszfalt út esetleg áram sem az egy rémálom és nem a panel. Panelban is lehet normálisan élni és tenni azért, hogy kényelmes legyen. Laktam olyan panelban is ami hangszigetelt volt. Csak a fúrás hallatszott át. Vidéken kertes házban is vannak zajok és rossz szomszédok is akik mindenért kötekednek. Szerintem a körfolyosós 100 éves belvárosi házak magas mérettel, amik még penészesek is sokkal rosszabbak. Az ablakot sem lehet kinyitni mert ott járkálnak a szomszédok. Amelyik panelnek erkélye van még oda ki lehet ülni is. Panel és panel között is sok különbség van a környék és a lakók miatt. Az a lényeg nem csak a lakás lehet hibás azért, ha valaki nem érzi ott jól magát.
2016. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Benedek5 válasza:

Én amúgy sajnálom hogy ilyen sok hátrány is lehet egy panelban.Én már

voltam,aludtam panelban és jó volt!

2023. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!