Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan gyozzem oket meg?

Hogyan gyozzem oket meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nevem Szilvi, 11 vagyok, es nagggyyyon szeretem a huskykat. Egy kozos hazban lakunk ( pontosan 3 szomszedunk van, 2 lent, mi meg meg 1 az emeleten ), es van udvar is, garazzsal. Apumnak van 1 baratja, akinek 1 honapja szuletett 4 huskyja. 2 fiu es 2 lany. En mar valasztottam egy fiut, es nagyon szeretnem.. :( Apum kutyas, meg en, anyum meg csak szimplan elfogad barmilyen allatot. A problemaja az, ( inkabb apumnak ) hogy az alattunk levo szomsz. van 1 vakarcs kuty. de veluk el lehet rendezni. De a masikoknak pedig van 1 2 eves fiuk.. Ez inkabb.. Meg mivel 5-es vagyok, es hetfon kedden csutortokon, meg szombaton is van programom.... Meg felnek, hogy nem torodnek vele... Csak nyomorult halaink vannak, azelott horcsogunk volt, es JOVAL azelott volt egy vizslank. De azt a hazban tartottuk. Ezt az udvaron tartanank. Az anyum 60-70% apum meg 70% akarja. Az is meg baj, hogy ha elmennenk nyaralni, nem lenne kire hagynunk, pedig en mar talaltam 2-ot is. Meg ivel a husky olyan eros, nehez lenne setaltatni... Kerlek segitsetek! Az adatok alapjan mondjatok nyomosabb okokat is amivel meggyozhetnem oket. Meg azt se mondtak hogy nem, de nem is 100%!!! Hellp

2017. jan. 23. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen érettséggel és főként ilyen életkorban ne vállalj kutyát. Úgyis a szüleid törődnének vele...
2017. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Leirásod alapján te egyáltalán nem szereted a huskykat. Te a saját dilidet szereted nagggyyyon! Maradj a "nyomorult" halaknál. Sokkal többet kibirnak.
2017. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25 éves korodig minden nap foglalkoznod kell vele.
2017. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el, a szüleid is olvassák el. [link]

Ez a fajta nem gyereknek való!

2017. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!