Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha olyan céget keresünk ami...

Ha olyan céget keresünk ami egy házat kb minden tekintetben felújít, hogyan keressük?

Figyelt kérdés
Vannak egyáltalán ilyen cégek? Hogy ne kelljen külön mindent hívni. Olyanra gondolok, amit a Nagy Házalakításban csinálnak (csak itt pénzért).

2015. jún. 15. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen van.

Generálkivitelezőnek hívják.

Amire neki nincs saját embere, arra alkalmaz alvállalkozót.

Ez így neked többe kerül mintha de keresnél külön szakikat és hangolnád össze a munkájukat.

2015. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
De vannak vállakozók is akik mególdják!
2015. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

khm,khm,khm :)


Hát hogyne lennének?

2015. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom mindenféleképpen kell keressél valakit aki az építési naplót vezeti és tervezni is kell meg az engedélyeket is kell intézze valaki.
2015. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az nem baj ha többe kerül, rá is kerestem erre a generálkivitelezőre, és rengeteg céget találtam. Azért jó, mert elképzelni se tudjátok, mennyire analfabéta vagyok építkezés téren, azt sem tudom, mihez kit kéne keresni, annyi szakterület van, nekünk meg kéne tetőjavítás, padlástér beépítése, akkor ehhez ugye víz, villany, csövek, falak, kapcsolók, ajtó, lépcső, kertben járókövezés, stb stb stb. úgyhogy ez nagyon jó nekünk.
2015. jún. 15. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem bántásként, ha ennyire nem értetek hozzá akkor keressetek meg egy műszaki ellenőrt is akit Ti fizettek, a Ti érdekeiteket képviseli.

Segít meghatározni az elvégzendő feladatokat, műszaki tartalmat (minőséget). Esetleg még kivitelezőket is javasol.

Segít kiértékelni a beérkezett árajánlatokat (összehasonlítja a műszaki tartalmat).

Ellenőrzi a munkák elvégzését (szerződés szerinti teljesítés, minőség stb.)

Ez a későbbi esetlegesen felmerülő garanciális problémák megoldásánál is jó.

Összességében akár még olcsóbbá is teheti az egész beruházást.

Ha tervezési feladat (engedélyezés) is van, ebben is tud segíteni.

2015. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézünk. :)
2015. jún. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!