Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Swarowskit lehet mosogatogepbe...

Swarowskit lehet mosogatogepben mosni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Swarovski mit szeretnél ott mosni?


Poharat?

Azt igen. De rajta kell lenni a dobozán vagy a matricáján hogy mosogató gép biztos. èn minden kristályt porcelánt ott mosok, meg is nézem mindig mikor megvesszük vagy kapunk hogy mosogatógép biztos legyen. Az igen drágákat is. Anyukám szörnyülködik mikor teszem be a mosogató gépbe de mindegyikre rá van írva hogy lehet.

2010. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ékszert meg meg ne próbáld mert a köveket csipesszel szedheted ki a mosogatógép aljából...
2010. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ekszert akartam. A vizililiom gyergyatartokat akarnam, ha lehet, meg meg par nagyobb format, mint a rozsa stb
2010. aug. 11. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármi is van a dobozon inkább ne bízd a gépre. Mit csinálsz, ha valami bajuk lesz?

Ilyen drága dolgokat nagyon óvatosan kézzel érdemes tisztítani.

Áztasd be egy vödörbe és akkor a legkisebb réseit is könnyen tisztára tudod mosni egy puha fogkefével.

2010. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyertya tartok gondolom viaszosok, azt a mosogató gép nem viszi le.


A figurákat én nem tenném be.


elsö vagyok. ja és mi is swarovski gyüjtök de a figurák egy öveg vitrinbe vannak (olyan ami minden oldalról üveg) és pár havonta leprpolom ésnem lesz koszos.

2010. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!