Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség felpontozok mindenkit...

Segítség felpontozok mindenkit csak irjatok rohadtul kezd elegem lenni a siemensből tegnapelőtt a mosogatógépem romlott el ma meg a mosógépem mi az istenért lett ilyen ócska?

Figyelt kérdés
a gépek 3 évesek ja és hozzáteszem a laptopom is fujistu siemens és az is 2 havonta romlik el már marhára unom és 120 ezer volt a mosógép is A barátnőimnek whirlpool van és 5-6 évesek semmit sem vigyáznak rá és vigyáznak rá és romlik el ez nem igazságos sírok már megint se mosogató se mosógépem
2011. szept. 19. 23:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy így jártál, én is mindig rettegek hogy el ne romoljanak a háztartási gépeim, mert én is úgy állok anyagilag hogy nem tudnék újat venni. A meg csináltatása is nagy gondot jelentene.
2011. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
a siemens eleve szar...nem szabad pénzt adni érte
2011. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Manapság minden gép ócska ebben a kategóriában. Érdemes vagy jobbat venni, ami drágább, de tovább bírja, vagy olcsót, ami nem baj, ha pár év után bemondja az unalmast. Én anyagi helyzetem miatt az utóbbira szavazok :D
2011. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem érnek ezek az automata gépek lóf*szt se. Hajdu keverőtárcsásat kell venni. Nekünk megvan vagy 20 éve az alja már rohad kissé de még vígan mosunk vele.
2011. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.


Gondolod, ha a végtelenségig mennének ezek az új háztartási gépek, lecserélné őket valaki? A gyártók meg szépen csődbe mennének. Manapság a műszaki cikkek nem a tartósságukról híresek. Egy mosógép is 5-6 évre van tervezve, aztán csókolom :)

2011. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hajdús vagyok. Nekünk meg ma vitte el a tv szerelő a tv-t. Nekünk az sz*rt be :S :D
2011. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg ritka az olyan háztartási gép, ami sokáig bírja. Kettő ugrik be így kapásból, a Hajdú Energomat és a Szarvasi Espresso kávéfőző, utóbbiból 15 éve működik a konyhában egy példány.
2011. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ennyi pénzből AEG-t vegyél, nekem 10 éve gond nélkül működik...igaz nem olcsó, de tényleg jó
2011. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ja azt mondjátok kijött ma a szerelő kiszerelte a mosogatógépet a szekrényből és valami motor tekercselés égett le benne aztmondta meglehet tekercselni de utána már nem lessz olyan jó és nem fog szépen dolgozni egyszóval cseszhetem ki van szedve a helyéről láttam egy szép ilyesmi beépíthető whirlpoolt szerintem megveszem. ja és akkor utána jött a mosógép a szerelő is nézett hogy eggyik nap ez a másik nap az és egy időben vettem mind a 2 őt a mosógépnél valami vezérlőelektronika a probléma de arra nem tudott árat mondani szerintetek???
2011. szept. 20. 13:42
 20/26 anonim ***** válasza:
A Whirlpool mosogatógépben két motor van. A "húzósabb árú" a keringető, ez típustól függően 30-45ooo forint. A másik az ürítő szivattyú, ez kb. 10000-ből kijön. Tekercselni nem nagyon szokták(főleg a kicsit), mert nem éri meg.
2011. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!