Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen jó időben bentre tereget...

Ilyen jó időben bentre teregetek vagy kintre?

Figyelt kérdés
És ha kintre akkor van értelme hogy öblitővel mossatok?
2009. jún. 17. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Van, a ruhak rinom, friss illatuak es fele ido alatt beszedhetok :)
2009. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor kintre. és te milyen öblitőt használsz?
2009. jún. 17. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is kinntre teregetek

én lneort,silant,és coccolinot használok,felváltva.

2009. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szeretek kintre teregetni, mert a nap kiszívja a ruhák színét, továbbá ott marad egy csík a félbehajtásnál. Én vállfára akasztok mindent és fellógatok a lakásban egy csőre
2009. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én kintre szoktam teregetni, és fekete vagy zöld aromaterápiás Lenort használok. Nekem megmarad az illata.
2009. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én lenort használok és cocolinot,de nekem nem mindegyik ruhában maradt meg az illat kinti teregetésnél
2009. jún. 17. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kintre,az öblitő illata mellett kellemes friss illata is lesz,és mindig napernyő van felette,hogy ne szívja ki a nap.Az ingeket.pólókat vállfán szárítom,van egy ilyen vállfatartóm,6-8 vállfát lehet egymás elé akasztani rá.
2009. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan meleg van mint most, akkor kintre terítek, mert kb 40-50 perc alatt megszáradnak a ruhák. Egyébként bentre, mert ha túl sokáig lógnak kint a ruhák, akkor rápiszkítanak a legyek.
2009. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!