Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laptop táska tisztítása? Hogyan?

Laptop táska tisztítása? Hogyan?

Figyelt kérdés

A barátom macskája rápisilt a laptop táskámra, amit 1 hét múlva fontos lenne használnom. Az egész nedves és büdös, undorító.


Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan és mivel tisztítsam ki? Mérgemben gondoltam rá, hogy bevágom a mosógépbe, de nem akarom tönkretenni.



2015. aug. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha puha anyagú a táska, amíg bele nem szárad a pisi, tedd be a mosógépbe.

Ha már száraz vagy kemény anyagú, próbáld meg enyhén mosószeres szivaccsal kidörzsölni belőle.

2015. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mosógép, ha befér
2015. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és a centrifugát kapcsold ki!
2015. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni egy képet róla? Nem hiszem, hogy megártana neki a mosógép, ha be tudod gyömöszölni. Nekem vékony szivaccsal bélelt gyöngyvászon táskám van, semmi baja nem lett a mosástól.
2015. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán bedobtam a mosógépbe 30 fokra a laptoptáskám, még a centrifugát sem kapcsoltam ki :D
2015. aug. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Végül mégse mertem berakni a mosógépbe, megpróbáltam mosószeres szivaccsal zuhany alatt kitisztítani, amennyire tudtam.


Bár lehet, a centrifugát kikapcsolva még meggondolom ezt az ötletet, mert nem lett valami tökéletes az eredmény.

2015. aug. 23. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!