Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A durva felületű törölköző...

A durva felületű törölköző már nem lesz többé puha tapintatú?

Figyelt kérdés
Mivel lehetne újjá varázsolni?
2008. okt. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kemény a víz, és lerakódik benne a vízkő, miközben szárad, attól kemény. Nemrég egy hétig szerelőnél volt a mosógépünk, és az unokatestvéreméknél mostunk. Az ő gépükben nem 800-as, hanem 1600-as fordulatszámú centrifuga van. Olyan pihe-puha volt minden száradás után, hogy csak na, pedig előtte majdnem hogy sarokba lehetett volna már állítani a törülközőinket.
2008. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj vízlágyítót (én nem Calgont meg ilyeneket veszek már, mert van lágymágnes-golyóm), picit több öblítőt, és szárítsd a szabad levegőn. Nekem is durvák voltak, de most jó puhák.
2008. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát igen elég kemény a víz.Calgon van, de akkor kipróbálom ezeket a golyókat.A fordulatszám tényleg 900 max.Nem gyűri nagyon a ruhákat ez a nagy teljesítmény(1600)? Persze van vasaló,csak akkor gondolom nem nehezebb a vasalás,vagy ugyanolyan,ez nem befolyásolja?
2008. okt. 31. 06:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 1600-os, és egyáltalán nem gyűr. Sokszor még vasalni se szoktam, olyan jól ki lehet teregetni. (Én voltam a "mágnesgolyós".)
2008. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:-)
2008. okt. 31. 15:22
 6/6 anonim válasza:
próbáldki a kokkolínóval azt ha azse jön be akkor dobd ki a p****ba !
2008. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!