Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért mondják azt a VII....

Miért mondják azt a VII. kerületre, hogy élhetetlen?

Figyelt kérdés

A Dunakanyarban élek, de a hetedik kerületbe járok iskolába. 18 éves fiú vagyok, végzős. Az a tervem, hogy egyetem után a VII. kerületbe költöznék. Mindenhol azt olvasom, hogy szidják az emberek, hogy milyen proli. Nem értem, miért lenne olyan rossz? Sűrűn lakott, sok embert meg lehet ismerni, rengeteg történelmi épület van és még nem is olyan vészes áron mennek a lakások.


Akik ott élnek, mik a tapasztalatok?


2023. jan. 18. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
előbb érettségizz..aztán az az egyetem három, vagy öt éves lesz?..na majd akkor érdeklődj...addigra lesz némi élettapasztalatod is.
2023. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni a belvárosban, persze, biztos olyan szomszédjaid lesznek. Az árakkal meg vagy nem vagy tisztában, vagy azt nem tudod még, hogy mennyi is összeszedni annyi pénzt. A VII. kerület normális részein 30 millától indul az 1 szoba, 50-től a 2 és kb 80-tól a 3. Persze, ezek baráti árak, hát hogyne :D


A sűrűn lakottság miatt meg parkolóhelyet még ottani lakosként is alig találsz, ráadásul a bulinegyed egy jelentős része pont ott van, aztán majd rájössz, milyen jó, amikor hajnal 2-kor az abalakod alatt rókáznak.

2023. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatalnak, egyetemistának egyáltalán nem rossz. A VII. kerületben van a bulinegyed, jó a tömegközlekedés, közel van a legtöbb egyetem.


Hogy mennyire proli... Nagyon vegyes a lakosság! Ott simán lakik egy utcában egy jól kereső értelmiségi és egy drogos cigány.

2023. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Laktam a 7 kerben elég sokat.

Vegyes a felhozatal, de hol nem?? Minden a szádban van, teljesen a belváros.

Sokan laknak ott, azért "lehetetlen" amíg fiatal voltam és csak a buli létezett addig tökéletes volt.

2023. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

A Belső-Józsefváros az ún. bulinegyed.

Nemigen lehet aludni, és teli van bűnözőkkel is az utca (drog, prostitúció).

És ha végigmész ott nyáron, azt is látod, hogy a részeg turisták a ház oldalában hugyoznak, ha éppen nem hánynak.

Alkoholturizmus van ott.

A csendrendeletet felfüggesztette az önkormányzat....

2023. jan. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
* Belső-Erzsébetváros, na.
2023. jan. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!