Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvennétek faluban lakást,...

Megvennétek faluban lakást, ha van hozzá kertrész, de városias életet kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Nézegettem az árakat és falun olcsóbban lehet lakást venni, kevesebb önerőre van szükség és a törlesztő is kevesebb. Megyek megnézni egy lakást, ami nagyon szép, igényes. Viszont az életmódom szerint a város passzol hozzám. Ott a kertben a kutyákkal lehetne játszani, de viszont a séta borzalmasan sivár lenne. Esti sétánál szeretem a kivilágított utcákat, sétányokat a városban. Hangulatos szerintem. Néha van 1-1 járókelő, de mégsem üres az utca. Sajnos nem vagyok fiatal és nem tudom, mi legyen. Valamennyi ismerős és rokon szerint jobb a falu. De ők nem egyedül élnek, úgy biztos másabb. Egyik meg otthonülő típus. Munka után elvégzi, amit kell és tévézik. Én meg inkább fogom a kutyát és megyek. Ő az övével 10-20 percet ha kint van. Szeretem, hogy boltba gyalog is eljutok. Sportolni is gyalog jarok, de az se lenne baj, ha autóval 5-10 percre lenne. Sajnos a mai árak mellett egy erkélyes lakást venni városban egyedül, csak egy álom. Főleg amelyik nem 30 négyzetméter, hanem kb 50, ami élhetőbb. Szoktam vendéget fogadni , így kellene ekkora és hosszú távra is optimálisabb.
2023. júl. 22. 23:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én is laktam már falusi jellegű kisvárosban. Mély depresszióba estem akkor 21 évesen. Nem vagyok az a begubózodós fajta. Egy lakás volt és annak egy szobáját béreltem 2 hónapig.
2023. júl. 24. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!