Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Reális az 5x ingatlan ár...

Reális az 5x ingatlan ár emelkedés 2015 óta?

Figyelt kérdés

2015-ben láttam a jófogáson egy világvégi bakonyi kis faluban, eladó parasztházat 4,7 millió forintért.


Pár napja a fb market place dobta fel, ugyanabban a bakonyi kis faluban,ugyanazt a parasztházat 25 millió forintért

Lényegi felújítás nélkül.


Emlékszem rá,mert akkor még meg is néztem egyszer személyesen



jan. 10. 09:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Elég sok nyugati országban korlátozva van az airbnb, külföldi befektetők korlátozással vásárolható, sokadik lakásra extra ado jar stb. Eleg gyorsan meg lehetne zabolázni így wz árakat sztem. De így persze , hogy könnyen nőttek, az előbb említett ár visszafogo intézkedésekbol semmit nem latok de másik oldalról szórják az ingyenpenzt , támogatott hiteleket stb. De persze lehet , hogy majd lesz egyszer olyan kormány is aki kevésbé akarja az ingatlanpiacot pénzelni
jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!