Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért akarnak megvenni/egyálta...

Miért akarnak megvenni/egyáltalán miért epitenek az emberek olyan külvárosi helyre ahol nincs ivóvíz!! Csak furott kút , amihez közel található az emésztőgödör. Pl.Debrecenhez tartozó külterületek többsége Miert akarnak/akartok ilyen helyre költözni?

Figyelt kérdés

Pl.Romaniaba a legkissebb falvakba is van csapvíz, itt pedig az ország 2dik nagyvarosában nincs ivóvíz!!

Hogy van ez?

Az ivóvíz a legfontosabb, arról nem is beszélve hogy pocegodor mellé fúrják a kutakat.

.

Visszatérve a lényegre:

Én is akartam Deb.kornyeken vasarolni jó helyet, de csodalkozom hogy mennyi ember el ilyen környezetben.


Sokan miért akarnak ilyen helyre költözni?



#Biczó István kert Debrecen
jan. 12. 07:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Debrecenben a fejlesztések nem évtizedek hanem inkább negyed, vagy fél évszázadok alatt valósulnak meg. Annyira pörög a városvezetés és annyira szívén viseli a polgáraik életminőségét, hogy pl. Nagycserére csak 2020-ban sikerült eljuttatni az ivóvízhálózatot, pedig az mégcsak nem is egy újonnan betelepült rész, hanem mindig is lakott terület volt. Förtelem ez a város úgy ahogy van.
jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Győr mellől olvasom ezeket, ilyeneket olvasva örülök hogy gyms megyében lakok.
jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

10# nem ertesz aemmit csak "kiabálsz" .

Nem erről van szó, irtam hogy a baj az hogy KÖZEL van a "pocegodor" a kúthoz, hegyén -hátán házak, es nagyvaros/megyeközpont. Arról nem is beszélve a Debreceni Klinika mennyire híres stb.

Es pont írtam hogx a belvárosba nem laknék, hanem varos szélén de nem futott kútból szeretnék inni, normalis minimalis általános körülmények között.

Nem kell egyből a másikra támadni, hanem megérteni hogy ez így tarthatatlan sztem.

Akkor mindenki költözzon

jan. 14. 10:03
 14/18 A kérdező kommentje:
# es ez nagyvaros/megyeközpont - kimaradt.
jan. 14. 10:04
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, szerintem felejttsd el Debrecent de még a környékét is, sőt az egész keleti országrészt. Aki teheti menekül innen.
jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Különböző emberek, különböző igények.
jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden nagyváros szélén vannak ilyen zártkerti, vagy nyaraló övezetek, esetleg tanyavilág, megnyugtatlak. :) Ezeket a telkeket régen hobbikertként, nyaralóként tartották, amire tökéletesen megfelelt a pottyantós budi, meg egy ásott, vagy menőbb helyeken fúrt kút. Az, hogy ezeket az áruk miatt egyre gyakrabban használják állandó lakhatásra, nem feltétlenül a városvezetés hibája, szegény ember meg ott él, ahol tud. De budapesti agglomerációban tudok olyan "szőlőhegyről", ahol 10 éve még gombokért dobták az emberek után az ingatlanokat (jellemzően pincéket). Felkapták, ma már 20+ millió egy üres telek is, rengetegen élnek már ott, az önkormányzatnál tárgyalják hogyan tovább, hiszen fejleszteni kéne, de pénz nem igen van. Ez ilyen...
jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Debrecenben még akkoris brutálisan nehezen épül meg bármi is, ha azt az utca lakói kifizetik. Ha pedig arra várnak, hogy a vízmű vagy akármelyik másik helyi városi szolgáltató elvigye oda a közműveket akkor évszázadok is eltelhetnek Debrecent ismerve. Az önkormányzat néha ad-hoc módon ha nagynehezen összejön valami EU, vagy állami pályázat, amit nem valami teljesen értelmetlen dologra, vagy éppen nem a gyárak infrastruktúrájának építésére vertek el, akkor fércel valamit a lakott területeken is többszörösen túlárazva persze, a haszon meg megy az aktuális NER vállalkozón keresztül a megfelelő emberkéknek. Választások előtt persze megtáltosodnak és hatalmas nagy hírveréssel leaszfaltoznak pár méter földutat vagy bekötik az ivóvízet, csatornát, de ezekben a munkákban sincs köszönet. A lehető legnagyobb összegért cserébe alehető legolcsóbb megoldásokat alkalmazzák mindezt siláy minőségben. Lásd Fideszpatkányok utcája:

[link]

jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!