Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvennétek egy ilyen alagsori...

Megvennétek egy ilyen alagsori lakást?

Figyelt kérdés
Nem a szokásos szuterén, nincs a föld alatt teljesen. Belépve a társasházba két lépcsőfokot kell csak lemenni a lakásig. Három ablaka is van, nem a talajszintre nyílnak. Világos is, nem nedvesek a falak.

márc. 23. 13:33
1 2
 11/15 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Nem
márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

7-es vagyok, eszembe jutott, hogy ahol en laktam, ott is volt galeria. Jo otletnek tunik, de az is egy oltari nagy szpas, hogy fel-le kell maszkalnod a lakasodban, ejjel ha hugyoznod kell pl.


Es peneszedes is volt, persze, regi gangos haz rossz szellozessel, annak ellenere, hogy nem alagsori volt a lakas. Kellett pucolni, majd peneszolovel kezelni, kozben azon morfondirozni, hogy melyik art tobbet az egeszsegemnek...

márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem,engem mindig egy pincére emlékeztet.
márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben is volt galéria, de csak egy létrán lehetett felmászni rá, úgyhogy azt csak tárolónak használtam. Alatta volt az ágyam, bőven elfért, mert az egész lakás 40 m2 volt (+ a galéria).
márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mivel túl vannak árazva ezek is már, én nem vennék szuterént. Ezeket max 10 millióért szabadna árulni, az is sok lenne érte, mivel kockázatos és nehezebben eladható, kiadható.

De mivel ezeket is már 20+ millióért hirdetik, maradjon csak a tulajra, aki valószínűleg fillérekért vette anno vagy örökölte.

márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!