Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek egy rossz panelt...

Vennétek egy rossz panelt hitelre vagy megvárnátok amíg fater kihal a patent házból ami úgy is az enyém lesz és addig albi?

Figyelt kérdés
30 vagyok fater 62, anyum már 10 éve meghalt, tesóm nincs. Faternak van egy megyeszékhely agglomerációjában található háza ami 70-80 milliot ér, nagyon patent minden. Az úgy is az enyém lesz ha beadja a kulcsot és mivel nem a legegészségesebb életmódot folytatja jó eséllyel egy 5-10 éven belül finito. Szóval úgy vagyok vele h lehet gáz h 30 felett nincs saját lakás de minek vállaljak be egy 20 éves hitelt ha egy rossz panelra vagy egy isten háta mögötti falusi házra futná csak. Középosztálybeli vagyok, csok nem jöhet szóba mert isten mentsen attól h gyerekem legyen, a komoly kapcsolatot se nekem találták ki. Így egy fizuból max. egy panelputrit tudnék venni most meg egy újépítésű lakást bérelek ami nulla felelősség bármikor felmondhatom és nem kell azon idegeskedni hogy ezt még 15-20 évig fizetnem kell. Szóval nem rossz a kapcsolat a faterral járok hozzá, nem várom h meghaljon de ha el kell menni. . .
ápr. 10. 04:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De édes! Ja nem. Álmodott csak a panelputriról
ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell b*@szogatni a kérdezőt.


Szerintem szándékosan írt ilyen bicskanyitogatóan ál-trollként, hogy a buta embereket behúzza a csőbe és azok direkt ilyen gyűlölködő módon válaszoljanak.

ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem ettől felfordult a gyomrom.


Apám 2 hónapja halt meg többszörös áttéttel, megörököltem a házat, azonban azóta se bírtam odamenni.

ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!