Kezdőoldal » Otthon » Kert » Még mindig puffog egy madár...

Még mindig puffog egy madár riasztó a közelben 10 percenként, aug. 22. Létezik hogy ez az? Leért már a cseresznye. Nem lövések, szabályosan követik egymást.

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hallottál-e már a szőlő nevű gyümölcsről. Most kezd érni.

De amúgy a seregély nálam a meggy és cseresznye után eszi a nyári almát, szilvát, körtét, téli almát is. És mivel sok fajtám van, mindig érik valami. Nem az a fő kártétel, amit megesznek, hanem amit megcsípnek, és utána megrothad. Mivel az érettjét folyamatosan szedem, a kevésbé érettekbe mindbe belecsípnek, letesztelni, hogy melyik a legpuhább. Utána már mind puha lesz, ahogy megrothadnak...

2023. aug. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ja, a barackokat, ribizlit még kihagytam. (Lehet, hogy mást is.)
2023. aug. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen jó hogy mindig találni valamit ami miatt üldözhetjük a madarakat. Ezek szerint tavasztól fagyokig hallgathatjuk? Télen is van valami gyümölcse? Mekkora kiesés pár gyümölcs.
2023. aug. 22. 06:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavar a madár? Költözz panel tizedikre!
2023. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért nem szivja inkább a jó pösti levegőt, oda való. Az összes allergiás onnan jön.
2023. aug. 22. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:

4. Nem a madár zavarja, hanem a pofogás.

Hatalmas károkat tudnak okozni a seregélyek, de más madarak is. Éhesek, valamit kell enniük, csak hát nekik mindegy hogy haszonnövény (nekünk az), vadon termő.

2023. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hatalmas károkat!.... :))
2023. aug. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!