Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért olyan népszerű a szekrén...

Miért olyan népszerű a szekrénysor?

Figyelt kérdés

Csak az ára miatt is vagy tényleg szeretik az emberek?


Én azt vettem észre hogy a nyitott része esetleg vitrin része is van az is az üresen kong és kihasználhatatlan. A polcos rész rossz, mert túl magas a könyveknek. A ruhás részek zömét fel sem érik. Az aslórészen olyan fiókok vannak jellemzően amibe semmi nem fér be. Ha van TV része egy mai LCD TV nem fér bele. És panelban roppant előnytelen az arányaival.


Tévedtem valahol? - komolyan. Ez nem bántás.


2011. júl. 15. 07:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Miért olyan népszerű a szekrénysor?


Miért olyan népszerű a szekrénysor?


Miért olyan népszerű a szekrénysor?

2011. júl. 15. 07:44
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Na ez egy nagyon jó kérdés. Leginkább szerintem megszokásból.

Szerintem amúgy rondák, nekünk nincs is, csak egy nagy, ami plafonig ér és az egyik falat beborítja, elnyeli minden holmink. De egyéb, ráadásul ilyen kényelmetlen szekrényt biztosan nem fogok venni. Hasonló véleménnyel vagyok róla, mint te.

Egyébként talán megszokás. "rendezzük be a nappalit" "oké, akkor kell egy ülőgarnitúra, dohányzóasztal és egy szekrénysor" - és elmennek, megveszik mérlegelés nélkül.

2011. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen ultrakonzervatív a magyar nép. ;)
2011. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Mintha számból vettétek volna ki szót. ;)
2011. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

Engem az érdekelne, hogy milyen alternativát tudsz elképzelni egy családnak? Ugyanis a szekrénysorba - ellentétben a véleményeddel, igen sok dolgot be lehet pakolni, a TV-t meg nem oda szokás tenni. A kisebb fiókokba meg apróbb dolgokat lehet elrakni.

TE MIT vennél helyette és hogy rakodnál el egy lakásban szekrény nélkül?

2011. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Valahol igazad van, de már lehet olyan szekrénysort venni aminek te válogatod össze a darabjait igényednek megfelelően. És szerintem azért olyan népszerű, mert az összeillő darabjaival a rend és a biztonság érzetét kelti.
2011. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nagy "Kétajtós szekrény, fiókos komód, könyvespolc." Több újság teszt szerint bőven befért a szekrénysor tartalma.

A TV ha már lapos tv általában be sem fér a szekrénysorba és így is úgyis falra kerül. Ahova tervezték is.

2011. júl. 15. 08:21
 8/28 A kérdező kommentje:

Eddig minden válasz: Szerintem ez a válasz hasznos.


Azért várok még bőven. pro és kontra

2011. júl. 15. 08:23
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

vannak ízléstelen, bazári cigányszekrények. olyat én sem vennék, ha egy lakásban olyat látok, akkor elfog az undor.


nekem is szekrénysorom van egyébként, de a normálisabb fajtából. egyszerű, letisztult. nagyon jól pakolható, az összes ruhám, könyvem, piperecuccom elfér benne, és a párom ruhái is.


a tetejére tettem nagy ikeás papírdobozokat, abban is van egy halom cuccom, és nem is mutat olyan rosszul.


nem cserélném le egyelőre, mert érzelmileg is kötődök hozzá, valamint passzol a lakásomhoz is.


TV-m nincs, tehát ilyen problémával nem szembesülök, h hova tegyem azt a dögöt :)


jah, és amúgy panelben lakom :)

2011. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még pofásak lennének, de tény hogy ezek nem túl nagyok:


[link]


[link]

2011. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!