Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért olyan népszerű a szekrén...

Miért olyan népszerű a szekrénysor?

Figyelt kérdés

Csak az ára miatt is vagy tényleg szeretik az emberek?


Én azt vettem észre hogy a nyitott része esetleg vitrin része is van az is az üresen kong és kihasználhatatlan. A polcos rész rossz, mert túl magas a könyveknek. A ruhás részek zömét fel sem érik. Az aslórészen olyan fiókok vannak jellemzően amibe semmi nem fér be. Ha van TV része egy mai LCD TV nem fér bele. És panelban roppant előnytelen az arányaival.


Tévedtem valahol? - komolyan. Ez nem bántás.


2011. júl. 15. 07:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Hát, gondolom, mert az emberek el akarják valahova pakolni a cuccaikat. Mindent a földre ledobálva, esetleg bedobozolva, mint egy raktárban, véleményem szerint sokkal kevésbé lenne ízléses.


Nem tudom az előszoba méret hogy jött szóba. Én is laktam panelban, abban kb 1x1,2 m-es volt az előszoba. Az hagyján, hogy semmilyen bútordarabot nem lehetett elhelyezni benne, de ha pl egy télikabát fel volt akasztva a falra, az ajtót már nem lehetett rendesen kinyitni és oldalazva kellett kislisszanni.

2011. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

A panelok zömében ahogy írtam, a konyhánál szélesebb hosszú előszoba vannak. Van olyan is mit írtad, de az elég ritka, és ott még "furibb" a szekrénysor mert azoknak kisebb négyzetes szobája van szinte mindig (ha nem mindig). És a ((("Nagy))) "Kétajtós szekrény, fiókos komód, könyvespolc." ott még szerencsésebb. Több újság teszt szerint bőven befért a szekrénysor tartalma." és én is ezt tapasztaltam.

Ismerem a panelokat és a típusait és darabszámaikat is olvastam melyikből mennyi van.

2011. júl. 17. 11:27
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom... Nálunk a kis előszoba (vagy talán helyesebb inkább belépőnek hívni) ellenére bazi nagy volt a szoba. Legalább 25nm, amit kicsinek nem neveznék. Négyzetesnek, ugyan négyzetes volt, de ha a 3,6m szekrénysort odaállítottuk az egyik falhoz, a másik sarokig még volt majdnem 2 méter!

Ha egy két ajtós szekrényt és egy polcot tettem volna a szobába, ezek gyakorlatilag elvesztek volna benne és egy sivár összevisszaság lett volna az egész.


De ha neked nem tetszik, akkor ne rakj szekrénysort! Nem kötelező. Mindenki úgy rendezze be a lakását, ahogy neki tetszik, és ne aszerint, hogy a gyakorin milyen kérdéseket és válaszokat írnak az emberek.

2011. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A tudatos vásárlással semmi bajom. És ízlések és pofonok. De itt is írták többen, hogy jól jártak azzal hogy megszabadultak tőle. És én a népszerűségét a feltételezett nagy rakodhatósága, viszonylagos hamis olcsóságában és a egyben mindent elvében látom, és még inkább a hagyományában.

"Leginkább szerintem megszokásból." "rendezzük be a nappalit" "oké, akkor kell egy ülőgarnitúra, dohányzóasztal és egy szekrénysor" - és elmennek, megveszik mérlegelés nélkül." - tegnapelőtt 07:53

ultra konzervatív nemzet vagyunk - Véletlenül sem bántani, pusztán elgondolkodtatni akartam. És kíváncsi voltam.

2011. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ma 17:18-as Amúgy 70 környékén épült négy emeletes panel volt a ház? - ha nem indiszkrét
2011. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem, nem indiszkrét. Nem tudom mikor épült, 10 emeletes, 256 lakásos, budapesti lakótelepi panel.

Nem tudom ki tervezte, de enyhén szólva sem optimális elosztású. Ilyen ábrát találtam róla:

Ilyen elrendezésű: [link]

Nem teljesen méretarányos, de azért a lényeg talán látszik. A miénk ehhez képet annyiban volt más, hogy a fürdőszoba ajtaja befelé nyílt, valamint a konyhában is volt egy ablak.

2011. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A színes panel, vagyis csoki barna panel (néha kék). Utolsó generációs.

Akartam már kérdezni hogy a gardrób mennyire vált be ezekben?

2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem egy elég régi szekrénysorom van, de sose cserélném le. Persze nem az igénytelen, gagyi fajta, igazi fa, 80-as években készült.

Egyetemistaként albérletbe kerültem, na ott az általad említett megoldás van, én személy szerint ki nem állhatom.

A beépített szekrényig kimenni folyton hülyeség, a komódba pakolni nem szeretek, mert folyton hajolgatni kell mindenért.

Itthon van két nagy alsó szekrény, abban tartom a lomokat, a polvok teli vannak könyvekkel, az akasztósban meg a felső polcon elférnek a ruháim. Rendezett, elfér, nem üres a fal. Attól erótom van, ha minden bútor felett átlátok egy szobában (a 160 centimmel).

Igazából szerintem ízlés kérdése. Meg ha valakinek nincs pénze pl, az vagy vesz egy ronda szekrénysort, vagy vesz több olcsó kisbútort, de mindekettő ugyanolyan ronda marad.

Bár bizonyára én vagyok az ízléstelen proli. Egy újságban, katalógusban nagyon szépek az összeillően berendezett szobák, de élni gyűlölnék benne. A szobámban összehangoltam a színeket, ugyan nem olyan, mintha skatulyából húzták volna ki, de legalább otthonos és még senki nem érezte feszélyezve magát benne. xD

2011. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!