Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért olyan népszerű a szekrén...

Miért olyan népszerű a szekrénysor?

Figyelt kérdés

Csak az ára miatt is vagy tényleg szeretik az emberek?


Én azt vettem észre hogy a nyitott része esetleg vitrin része is van az is az üresen kong és kihasználhatatlan. A polcos rész rossz, mert túl magas a könyveknek. A ruhás részek zömét fel sem érik. Az aslórészen olyan fiókok vannak jellemzően amibe semmi nem fér be. Ha van TV része egy mai LCD TV nem fér bele. És panelban roppant előnytelen az arányaival.


Tévedtem valahol? - komolyan. Ez nem bántás.


2011. júl. 15. 07:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
"Kétajtós szekrény, fiókos komód, könyvespolc" - ez igy nekem elég szedett-vedett hatású lenne, mintha lomtalanitásból szedtem volna össze.
2011. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

Jó kérdés, de meglehetne kérdezni, hogy miért "divat" a sok ízléstelen kacat, amit a szekrénysorba raknak "dísz" gyanánt? És a nejlon csipkefüggöny?

Szerintem az emberek eredendően rajonganak az ízléstelenségekért, csak be kell nézni pár lakásba.

2011. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nagyon jól néznek ki ha azonos családból vannak például. Tőlünk nyugatabbra mindig ez van, és az általam sem kedvelt IKEA-ban is ez a jellemző. Amúgy is nézhetnek ki jól ha jó stílus érzékel vannak összeszedve. Egyre kell nagyon figyelni, hogy a három bútor nem szabad láncba egymás mellé tenni. Sőt tulajdon képen a fiókos komód, és a szekrény egymás melletti 90 fokos szögben lévő flakon legyen, úgy hogy a komód legyen inkább az ajtós falon.
2011. júl. 15. 16:50
 14/28 A kérdező kommentje:
ma 16:50 -> ma 16:37
2011. júl. 15. 16:51
 15/28 A kérdező kommentje:
A másik ma 16:50 van benne igazság.
2011. júl. 15. 16:52
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban a kék, hófehér és zöld szekrénysorokat szeretem arany szegélyekkel, az üveges részébe ajándékba kapott ballagási szalagokkal, poharakkal, természetesen még fóliában, és denielsztííl nyálabbnál nyálabb könyveivel, és mindezt persze hálószobában, aminek az ablakán a már említett "csipkefüggöny" lengedez, ja és zöld színű, átláthatatlan szúnyogháló tartja távol az élősködőket :D
2011. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
LOL - ez már roma filling. Nekem a világosbarna lemálló élfóliás sz@rbarna hatalmas korong nyitós, 40% polcos plusz vitrines a "favoritom". Úgy hogy a polcok fele kong az ürességtől. És néhány dísztárgy kilóméterekről köszön egymásnak.
2011. júl. 15. 17:36
 18/28 A kérdező kommentje:
Panelban amúgy a konyhánál szélesebb, hosszú előszobák szoktak lenni. Ha kell a rakodóhely az ízlésesen is be lehet gardróbozni. Mondom ízlésesen is.
2011. júl. 15. 17:39
 19/28 anonim ***** válasza:

Mert ízléstelen. És csak elméletben praktikus. És roppant előnytelen panelban. Ez a fő érv.


Mert a diófa vagy más keményfa faltól-falig plafonig érő egy 3.5-4.3 belmagasságú polgári lakásban, sötétre pácolt, tömör fából azért jól tud kinézni. Bár az inkább beépített szekrénysor (nem gardróbot írok).

2011. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Szerintem igazad van...

Amikor megörököltem a lakásunkat,akkor az első alkalommal röppent a régi szekrénysor,és újat sem akartam venni.

Van egy beépített gardrób szekrényünk,tv-szekrényünk,komódunk,és egy hatalmas könyvespolcunk(könyvmoly vagyok).

A gyerek szobába anno vettem egy ikea-s gardróbot,de amikor megszületett a 2.gyerkőc,akkor lecseréltem 2 komódra,mert teljesen elveszik a teret ezek a nagyobb szekrények.

2011. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!