Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Falburkolókő-öntőforma?!...

Falburkolókő-öntőforma?! Hogyan működik? Hogy kell használni a formát, és mivel lehet kiönteni?

Figyelt kérdés

Írjátok meg légyszi,h mivel kell az öntőformát kiönteni,ha lábazatra szeretnék formát csinálni? És mennyi ideig kell hagyni "száradni"? Néztem egy aukciós portálon öntőformát (mert nagyon drága darabja a lábazati burkolónak...),h majd én csinálok,de ott nem adnak hozzá leírást,el kellene menni hozzájuk,h megmutassák,de tőlem messze vannak.

Aki használt már ilyet,kérem írjatok!

Köszi


2010. júl. 6. 21:03
 1/3 anonim válasza:

én poliészterből lemásoltam egy ilyen tartót,majd gázolajat kentem bele minden öntés előtt , ettől nem ragadt be a szerszámba,aprószemü murvából csináltam a betont,

4 nap múlva vettem ki félretettem,és még egy hétig öntözőkannából locsoltam őket ,jók lettek nem repedeztek be .

2010. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Azt hittem már hülyeséget írtam (jó,lehet az,de kíváncsi voltam)....

Amúgy sima száraz,vagy hobby betonból is lehet (amit készen lehet kapni,csak víz kell hozzá) csinálni?

Köszi a választ.

2010. júl. 15. 21:49
 3/3 anonim válasza:

simán megköt az is ,

a felület szép sima lesz ,

minél apróbb a szemcsenagyság annál simább a felület.

2010. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!