Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért népszerűbbek ma a...

Miért népszerűbbek ma a konteós-mítoszrendszerek a vallásoknál?

Figyelt kérdés
Mi az a plusz, amit pl. a Covid-köré épített hiedelem-rendszer Tamásival-Póccsal-Gődénnyel és társaival (Toroczkai stb.) adni tud a világmegfejtésre váró egyszerű embereknek a többszáz-éve csiszolgatott vallásos világértelmezésekkel szemben?

2023. okt. 2. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:

"Tehát a konteó nem egyszerű teória/elgondolás, hanem feltételez egy titkos összeesküvést is"


- Nem mondod! :)

dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:

"Fideszespuncsos az öreg "nem megvehető" bedő. Nem véletlen hakniztatják folyamatosan a fideszes network-ben."


Ezt nem tudtam, köszönöm. Én nem nézek fideszes tartalmakat, de ezek szerint Te igen! :)

dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:

48:


Tudom, tudom, a tudományos folyóiratokat is a háttérhatalom kontrollálja, kizárólag ezért nem mennek át a tudományosság szűrőjén Drábik és Bogár “tanár” urak elméletei. Sőt mi több, maga a tudomány is egy háttérhatalmi kreálmány, aminek célja a szakrális-tradicionális társadalom szétzuzasa. Jól mondtam? :)

dec. 10. 17:02
 54/88 anonim ***** válasza:
40%

"Sőt mi több, maga a tudomány is egy háttérhatalmi kreálmány, aminek célja a szakrális-tradicionális társadalom szétzuzasa. Jól mondtam? :)"


Ez most szarkazmus akar lenni? Tyű!!! Ez már valami! Most nőttél a szememben! Most már látom hogy nem 2 az IQ-d, hanem 2,5. Csak így tovább, az évszázad végére elérheted az 5-öt is! ;)

dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:

#54

Pedig jól írta, csak ugye nem érted bizonyos okokból..🤣🤣

dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:

#55 Na mit is írt jól, Kismajom?


Vagy szerinted a tudósok kutatásait a csóró kormányok finanszírozzák?? 🤣🤣

dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
Na, Majomka, itt van egy újabb "érdekesség". Itt a beszélgetés végén tulajdonképp egy mondatban összefoglalja Petri Bernadett, hogy voltaképpen az egész EU christina von der leyen kezében van. Pont. Pedig ha valakire nem lehet rásütni hogy háttérhatalomhívő konteós, akkor az Petri Bernadett. Azt meg tudjuk hogy von der leyen kiknek dolgozik valójában... Az egész beszélgetés is arról szól tulajdonképpen hogy ez a libsinek álcázott fasiszt leyen mekkora egy furapók! Hallgasd csak végig, érdemes!
dec. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
45%

#57

"egy mondatban összefoglalja Petri Bernadett, hogy voltaképpen az egész EU christina von der leyen kezében van."


Látod itt a gond.

Minden hozzád hasonló ostoba egy jutub videót linkel be "bizonyítékként", amiben valaki elmond valamit.

Ráadásul Bernadett pletykákat emleget.

Marha hiteles forrás meg bizonyíték volt ám ez!🤣🤣🤣

dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:

#59

"Látod itt a gond"


Hol? Ott hogy nem nézted végig a videót? Vagy hogy nem tudod értelmezni a magyar nyelvet? :D


Vagy ott hogy egy szóval sem írtam hogy ez bármire "bizonyíték" de te állandóan bizonyítékot akarsz ezért ráhúztad? Tudtam hogy ezt fogod tenni! :D


Feketén-fehéren elmondja egy szakértő de neked ez csak pletyka, mert a Youtube-on van. Te krónikus tagadó vagy. Itt a gond. :)

dec. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!