Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért népszerűbbek ma a...

Miért népszerűbbek ma a konteós-mítoszrendszerek a vallásoknál?

Figyelt kérdés
Mi az a plusz, amit pl. a Covid-köré épített hiedelem-rendszer Tamásival-Póccsal-Gődénnyel és társaival (Toroczkai stb.) adni tud a világmegfejtésre váró egyszerű embereknek a többszáz-éve csiszolgatott vallásos világértelmezésekkel szemben?

2023. okt. 2. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
47%

#61

Látom ide is idetoltad ezt a margaságot.

Nyilván az fog igazolni bármit is, ha valaki csinál egy videót amiben elmondja a saját nézeteit és ezt feltölti a netre.

Csak a nafyon ostobák dobálóznak jutub linkekkel...

dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
40%
#62 Ostobaság lenne egy ostoba ember ostoba sértegetéseit komolyan venni. Egyébként a kutyát nem érdekli mit gondolsz.
dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:

Ebben a készpénzféltő új mainstream konteóban az a vicces, hogy pont attól a dologtól félnek a legjobban a terheltek, ti. a CBDC-től, ami (főleg ha token-alapu, ill. offline CBDC) sokkal inkább készpénz-szerű lenne, mint a ma elterjedt bankszámlapénz, amihez bankkártyán és internetes terminálon keresztül férnek csak hozzá.


Az meg külön jopofa, hogy az erős államban és rendben hívő jobbosok most hirtelen jobban kezdenek félni a saját kormányuktól és központi bankjuktól mint a kereskedelmi bankjuktól, holott az elsők ugyebár kuruc hazafiak, az utóbbit meg a tudjukkik kobtrollálják. 😅

dec. 13. 15:44
 65/88 A kérdező kommentje:

Megjegyzem én is tartok itthon mindig annyi pénzt, hogy csaladostul el tudjam hagyni az országot akkor is, ha a bankszámlám zárolják vagy az internet összeomlik és csak készpénzért adnak benzint.


De ha közben már hiperinflacio van, akoor ezzel sem mész sokra, akkor olyan árut kell bespájzolni, amire mindig van igény. Na de erre én már lusta vagyok.


Szóval értem én a ragaszkodást a bemutatóra szóló, személyazonosság-igazolást nem igénylő bankjegyekhez, de ami az előnyük az egyben a nagy hátrányuk is.

dec. 13. 15:59
 66/88 anonim ***** válasza:
27%

#63

Nem sértés volt, hanem tény.

Csak te megpróbálod sértésnek beállítani, hogy ne kelljen komolyn venni.


Szóval: Miért bizonyíték egy random valaki által készített és netre feltöltött videó, amiben elmondja a saját nézeteit?

dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:

#65 "ami az előnyük az egyben a nagy hátrányuk is."


Ezek szerint mégsem érted. A készpénz előnye nem az hogy elinflálhatlah. A digitális pénzé sem. Mindkettő remekül elinflálható, e tekintetben nem különböznek.

dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:

67:


Én nem értem, mi?😁


Ezt az személyazonosság-igazolást nem igénylő jelleg kapcsán írtam, ami azért előny, mert nem tudják távolról letiltani az általad birtokolt bankjegy használatát. Ez egyben azért hátrány is, mert ha elrabolják tőled a készpénzed, akkor te sem tudod letiltani a felhasználásukat, mint mondjuk a bankártyád ellopása esetén a bankszámlapenzed felhasználását. Így már érted?

dec. 14. 11:07
 69/88 anonim ***** válasza:

68:

Aha... És téged hányszor raboltak már ki??

dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:

68:


" Ez egyben azért hátrány is, mert ha elrabolják tőled a készpénzed, akkor te sem tudod letiltani a felhasználásukat, mint mondjuk a bankártyád ellopása esetén"


Egyébként ezzel semmi újat nem írtál. Az a gond, hogy - Ti mainstream-hívő birkák- egyből lehülyéztek mindenkit akinek van egy felvetése, ami nem illik bele a ti kis biztonságosnak hitt világotok képébe. Egy szóval sem állítottam, hogy baj hogy van bankkártya, vagy hogy hátrány ha a bankkártyáddal használható számlán tartod a pénzed java részét. De neked sikerült mégis valahogy így beállítani a dolgot. De hát mit vártam, már a kérdésfeltevésed módja is provokatív, gyökér, szemellenzőst és még írhatnék pár jelzőt, de hagyjuk inkább.

dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!