Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajna lett a feministák új...

Ukrajna lett a feministák új álomországa?

Figyelt kérdés
Hiszen ott hamarosan kötelező lesz a nőknek is részt venni a sorozáson, és mehetnek harcoló alakulathoz is.

dec. 22. 02:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Hogyan segíti a nők esélyegyenlőségét a besorozásuk?
dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, hogy az is egyenlőség lenne, ha se a nőknek, és a férfiaknak sem kellene bevonulni?
dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert a feministák nem egyenjogúságot akarnak, hanem női felsőbbrendűséget és férfiellenes diszkriminációt.
dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
#4 valakit nagyon megbántottak a csúnya nők…
dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
37%

"Nem, mert a feministák nem egyenjogúságot akarnak, hanem női felsőbbrendűséget és férfiellenes diszkriminációt."


Tökéletes megfogalmazás. Az előnyök jöhetnek akkor is, ha az mondjuk csak nőknek jár (előremehet az ajtónál, leülhet a buszon, nehezebb dolgokat nem cipel stb), de minden más dolog esetén ők EGYENLŐEK a férfiakkal!!!!


Nem lehet nem észrevenni, hogy a világ problémái gyakorlatilag megsokszorozódtak mióta a nők aktívan ott vannak a törvényhozásban. Most ilyen Ursula von der Lyen, meg Christine Lagarde típusú förmedvények kezében van Európa... Nem csoda hogy itt tartunk...

A nők sokkal hajlamosabbak az extremitásra, a szektásodásra, a megszállottságra és árzelmileg könnyebben befolyásolhatók. A következő Hitler valszeg nő lesz. Úgyhogy, 4-es, nem "valakit nagyon megbántottak a csúnya nők" hanem van pár nagyon-nagyon "csúnya" hatalomra emelt nő, akik a feminizmus segítségével kerültek hatalomra és meg lehet nézni, hol tartunk és merre megyünk...

dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
19%

"Tudod, hogy az is egyenlőség lenne, ha se a nőknek, és a férfiaknak sem kellene bevonulni?"


Nem ti magyarázzátok állandóan, hogy túlnépesedés van, nem kell annyi ember?! Vagy ez csak az európai emberekre vonatkozik, a keletre lévő vademberekre nem?

dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
#7 ez hogy jön ide? Persze, szerintem nem kell ennyi ember, de erre nem az a megoldás, hogy a meglévőket az életük kockáztatására kényszerítjük, és elküldjük őket meghalni. Milyen beteg logikád van? Szerintem senkit, legyen nő vagy férfi nem szabadna erre kötelezni. Ezzel van valamilyen problémád?
dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem senkit, legyen nő vagy férfi nem szabadna erre kötelezni."


Értem, akkor inkább engedjük be a társadalomra veszélyes elemeket az országba és szépen lassan suttyomban pusztuljon az őshonos népesség, azt könnyebb elhallgatni! Ravasz!

dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
#9 nem. Szerintem a kormánynak dimplomatikus eszközökkel kellene az állampolgárait megvédeni. Amelyik erre nem képes, az alkalmatlan kormányzásra.
dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%
#10 Mesélj, milyen diplomatikus eszközökkel lehet hatni pl. az Európába beözönlő néger és muzulmán hordákra?
dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!