Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajna lett a feministák új...

Ukrajna lett a feministák új álomországa?

Figyelt kérdés
Hiszen ott hamarosan kötelező lesz a nőknek is részt venni a sorozáson, és mehetnek harcoló alakulathoz is.

dec. 22. 02:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20%

#20 “Miközben a férfinak el kellett tartania a családot, katonáskodnia és háborúznia kellett. Nagyvonalúan "elfelejted" a mérleg másik oldalát.”

És kik állították fel ezt a rendszert? Igen. A férfiak. Ne picsogj azon, hogy a férfiak elb@szott rendszert állítottak fel, ami senkinek nem volt jó, és mint mindig, ebben is a nőknek kellett rendet tenni.

dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
39%
#21 Feminista hazugság, hogy senkinek nem volt jó. Jó volt mind a normális férfiaknak, mind a normális nőknek, vagy legalábbis ami hibája volt, az nem emiatt volt. A mostani rendszer viszont a férfiaknak nem jó, lásd az előző hozzászólásom többi részét.
dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
86%
#22 mégis itt picsogsz, hogy jaaaj a férfinek kellett eltartani a családot (mert a nők nem dolgozhattak), és jaaaj a férfiak mentek a háborúba (mert a nők nem mehettek). Tehát mégis zavar. Mégsem volt az jó szerinted se.
dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
#23 Ha megpróbálnád megérteni, amit írtam, akkor rájönnél, miért volt jobb, mint ami most van. De te csak kötözködni akarsz.
dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
#24 nem kötözködök, neked nem jó semmi. A nők rendeljék alá is magukat, de azért ne kelljen őket eltartani. Ez tetszene gondolom.
dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
#25 Neked tetszik most a fordítottja? Na, pont annyira tetszene nekem is.
dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
86%
Milyen fordítottja? Nem rendelem alá magam, és nem is kell eltartani. Van munkám, van pénzem, másé nem kell. És semmi pénzért nem rendelném alá magam senkinek. Tudod mikor. Pláne nem egy ferfinak
dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
18%
#27 Feladom. Eddig azt hittem, szándékosan nem akarod megérteni, amit írok, de már rájöttem, hogy a szövegértési képességeiddel vannak komoly problémák.
dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%
Nincs semmi gond a szövegértési készségeimmel, ellenben a te “elveiddel”….
dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
21%

20 hát nem egészen van így....pl nem kötelessége sem kezdeményezni, sem mindent is fizetni, ahogy a családot sem neki kell eltartania....sőt, a mai világban leggyakrabban a pár mindkét tagja együttes erővel tartja el a családot.



Irományod következő mondatainak egy része a toxikus férfiasság miatt van úgy, ahogy.... A férfiak elleni erőszakot a férfiak nem veszik elég komolyan. Pl egy férfit mondjuk bántalmaz a barátnője, ezt elmondja más férfiaknak, akkor még őt szidják, hogy milyen gyenge már, nem tudja megvédeni magát.... A nők sokkal nagyobb mértékben állnak ki a bántalmazott embertársuk mellett, legyen az gyerek, nő, vagy akár férfi....


A bíróságok legnagyobb részt az anyának ítélik, de messze nem minden esetben. Az általad említett példáknál mondjuk pont nem az anya kapja meg, amennyiben az apa jobb példát tud mutatni a gyerekeknek.....ez is amúgy megint mi miatt is van? Hát persze, toxikus maszkulinitás, hiszen a hú de igazi nem tudom én milyen férfiak szerint a nőnek a konyhában van a helye, meg egyedül az ő dolga a gyerek nevelés.


Ez megint nem igaz. Alapvetően nem szabadna senkinek sem megütni a másikat. Ha téged egy férfit megüt ok nélkül egy nő, akkor szerintem (és remélhetőleg a normális emberek szerint is) visszaüthetsz, de egy gyenge pofon ért cserébe azért ne törd el a csaj állát....


A férfiak megint kik miatt "nem sírhatnak"? Úgy van, megint a férfiak miatt. Egy normális nő nem fog elítélni azért, mert vannak érzelmeid.


A női kvótát azok az idióták találták ki, akik azt hitték, hogy így ők már feministák, nőbarátak és ennyi éppen 3leg is volt....


Azért mehetnek a nők 40 év után nyugdíjba, mert a patriachátus végett ugye megszokott lett, hogy a nő mos, főz, takarít, gyereket nevel, de mellé azért még menjen el minimum 8 órába dolgozni....ha mindezt nem csak a nőnek, hanem a férfinak is meg kéne tenni....nem azt mondanák, hogy jajj de jófej pasi, hogy besegít....nem segít be, kiveszi a részét a munkából.... Közös gyerek, közös lakás, nehogy már csak a nő dolgozzon...ha egyelő mértékben osztoznának meg a ház körüli munkákat nézve...akkor én teljesen egyetértenék azzal, hogy a férfiak is 40 év munka után mehessenek nyugdíjba... Ez nem feminizmus.... A feminizmus=férfi ellenes diszkrimináció?! Nem, soha nem volt az, most sem az...

dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!