Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1881/1938 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajom a napelemmel? Mint technikai lehetőséggel, semmi. De az emberi romlottság megfertőzte mert annak ellenére hogy fillérekbe kerül a tömeggyártása, mégis drágább mint egy LED TV kijelzője. Ha az a többletár szabadenergia kutatásra fordítódna, akkor semmi bajom nem lenne vele. De így hogy hivatalosan engedélyezett maffiaszervezetek gyarapodnak belőle, no így már probléma.

Mondhattad volna példának azt is hogy paradicsomot nem szükséges termelni hisz van a boltokban egész évben. Na jó, csak ha a boltban veszed, akkor részese vagy egy nagy bűnszervezetnek, sőt támogatod is azt. Mert például áfát fizetsz, amiből nem kórház hanem stadion épül. Így is ízlik? Ha pedig magadnak termeled meg, akkor igaz hogy földet túrhatsz, érett trágyát teríthetsz a földön, öntözheted míg piros lesz a föld a sok paradicsomtól. Többet dolgozol érte de a munkád egy lépésével sem támogatod a bűnt. Kóstoltad már az így nyert paradicsomot? Égeti a gyomrot a belőle sugárzó szeretet és akkora lelki és fizikai erőt érzel tőle hogy esténként lefekvés előtt muszály 1-2 km-t futnod. Vagy mit gondoltál miért van nekem biciklim? Mert néha muszály ráülnöm és például egy bakonyi túrán levezetni a tisztességes úton nyert élelmiszer energiáját. A bolti élelemtől miért vánszorognak zombiként az emberek? Hisz kémiailag az is ugyanaz az élelem mint amit maga termelne. Mert a bűntudat gyötri őket. Hogy önként lettek tagjai és támogatói egy nagy és élhetetlen rabszolgatartó rendszernek. Érted már a szabadenergia lényegét? A fizikai lényegét tudom hogy eddig is értetted. De többről van szó.

2017. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1882/1938 anonim ***** válasza:
100%
Egy sikeres orosz sztárügyvéd fogta magát és kiköltözött a Moszkva melletti erdőkbe egy földbe vájt kunyhóba akár egy hajléktalan. Persze nem nélkülöz, napelemmel és agregátorral áramot is termel magának. Az átlagembernek valószínű fogalma sincs arról hogy egy milliomos miért vetemedik ilyenre. Az átlagember csak azt látja hogy előtte egy légkondis luxus házban élt és dolgozott, meg luxusautóval járt. A saját magad által termelt és a bolti paradicsom példájából viszont könnyen megérthető hogy ez a sztárügyvéd miért olyan boldog üregi nyúlként az erdő széli bunkerében. Építhetne ott is egy luxusotthont, közmű nélkül ahogy Hawaii szigetén tette egy magyar. De nem is a színvonal a lényeg. Hanem ha még érzi is hogy inkább választja a rosszabb színvonalat de becsületesen élve jól érzi magát, mint a jobb színvonalat de egy tisztességtelen világot éltetve rosszul érezze magát.
2017. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1883/1938 anonim ***** válasza:
100%

Végeztem egy kísérletet a Rosemary Ainslie féle áramkörrel, ami a szikraközös kísérlet kis feszültségű és félvezetős változata:

[link]

Kétféle esetben történt a bemenő áram mérése és az izzó fényének vizsgálata:

1. Amikor a FET zárja az áramkört. Ekkor 81 mA az áramfelvétel és az izzószálon csak sötétben látható hogy egy kicsit izzik.

2. Amikor a FET Gate-je kb. 50 Hz frekvenciájú négyszögjellel van vezérelve. Ekkor 94 mA-re ugrott az áramfelvétel és az izzó láthatóan világít.

Vagyis a szikraközös kísérletet amit hárman is leszabadalmaztattak, ennyit ér, nincs többletenergia.

Videón is látható a kísérlet. Váltókapcsolóval váltok a FET teljesen zárt és négyszögjellel vezérelt állapota közt. A négyszögjelnél nagyobb a fényerő.

[link]

2017. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1884/1938 béláim2000 ***** válasza:

Gratulálok a munkádhoz Józsi.A pontos mérés alapja a világít vagy nem világít.

A mamutodat nem lehet megnyitni,tedd a youra.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


Kiitos nagyon csöndben vagy,Neoval együtt.Látod megelőztek.Ja,hogy használhatatlan a szerkentyű?

(az átverésben)

2017. márc. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1885/1938 anonim ***** válasza:
100%

A linkre kattintva nekem sikerült megnyitni a Mammutmailt, a link még egyszer:

[link]

De ha másnak nem sikerül, nem marad le semmi fontos infóról, mert csak egy izzó látható a videón és egy váltókapcsoló. A váltókapcsoló egyik állásában a FET teljesen zárja az áramkört és ekkor a potenciométernek köszönhetően az izzószál épp csak annyira izzik hogy sötétben alig látható. Majd a váltókapcsoló másik állásában meg a FET Gate-je 50 Hz-es négyszögjel vezérlést kap, vagyis nem folyamatosan van nyitva. Ekkor az izzó jól láthatóan nagyobb fénnyel világít mert periodikusan átfolyik rajta a kondi I2 árama is. Ahogy a szikraközös kísérletnél is történt.

---

Viszont például az induktivitás változtatós rezgőkörök további vizsgálatra érdemesek. Amilyen például Ruslan Kulabuhov TV Yoke áramköre is. Mert ezeknél a típusoknál ha ügyelünk arra hogy a szekunder oldal minimálisan hasson vissza a primerre, akkor az akár az elméleti boncolgatásnak megfelelő dolgot is teljesítheti, vagyis több jöhet ki belőle.

Ezzel párhuzamosan szintén vizsgálatra érdemes egy másik áramkör típus, ami nem is parametrikus, tehát nem változtat induktivitást mégis többletenergiára ad reményt az elméleti boncolgatás és az előzetes kísérleti vizsgálatok is. Tesla említette először a Tesla trafója esetén, bár elméletileg nem vizsgálta. Dióhéjban arról van szó, hogy a primer oldal úgy van kialakítva hogy hirtelen 180 fokot fordul a primer tekercs fluxusa amikor a kondi kisülésbe vált át. (Akár a tirisztoros gyújtásoknál vagy az ahhoz hasonló Horváth vízbontónál is). És ha a szekunder oldali frekvencia megfelelő, akkor a szekunder oldali rezgőköri áramhoz mindig hozzáadódik egy gerjesztő áram. És ha ennél is ügyelve van arra hogy ne hasson vissza a szekunder a primerre, akkor mind az elméleti, mind az előzetes gyakorlati vizsgálatok szerint ez is többletenergiás lehet.

2017. márc. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1886/1938 anonim ***** válasza:
100%

Képek a videóból:

[link]

Látható az izzó eltérő fényereje.

2017. márc. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1887/1938 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a horvát generátorban két dolog gyanús:

1. Sem a Testatikával, sem a Müller generátorral nem egyeztethető össze, a forgórész funkciója ismeretlen.

2. Miért csak otthon tesztelheti le a vásárló? Vásárlás előtt miért nem végezhet rajta például egy negyed órás tesztet 7 kW-os terheléssel? Persze írják hogy reklamáció esetén visszavásárolják, de hát a piramisjátékok első befektetőinek is ki szokták fizetni az extra magas kamatot.

2017. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1888/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Jól sejtem hogy azon kívül,hogy NINCS szabadenergia,más alapvető problémáid vannak?(mint sokan másoknak).

Idézlek:"""De így hogy hivatalosan engedélyezett maffiaszervezetek gyarapodnak belőle, no így már probléma."""

Sajnos így működik az"embervilág".Az emberkedés minden területén:(.

Engem a pénz "szabadenergia" ügyben nem érdekel(költöttem rá sokat és még van elég:).Egy dolog érdekelt:Van vagy nincs,de ezen már túl vagyok és biztosan tudom hogy :NINCS!

Forrasztópákával akartam megváltani a világot mint Te.

Sokáig csak ezzel foglalkoztam és mivel későn érő típus vagyok,csak nemrég jöttem rá,hogy az emberkedés minden területe az átveréseken,hiteken,legendákon,titkokon és a tudás-tudatlanság kihasználásán(stb)keresztül a másikból élésre(élősködésre)törekszik.

Az emberek gondolkodásmódját megváltoztatni csak valami egész más tudná...fingom sincs hogy mi,de biztos hogy nem a "szabadenergia".Ez egy olyan pitiáner apróság...csak egy hajszálvékony szelet.Vízcsepp az óceánban.

2017. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1889/1938 kiitos ***** válasza:
100%

Kedves Béluska!

Látom komoly provokációt folytatsz, de el kell hogy keserítselek. Sajnos én sem tudom a szabad energia forrását, ahogyan senki sem. Az irónikus megjegyzésem

" megelőztek bennünket" a mai napig kísért Téged pedig írtam hogy nem komolyan gondoltam. Ezen lovagolsz hogy "megelőztek" miért nem a "bennünket" kifejezés dühít fel , az is kb. annyira valótlan hiszen egy csoportba soroltam itt mindenkit.Csak annyi volt hogy találtam valami idiótaságot és gondoltam bedobom ide.

József hitét nem az én tisztem elvenni.


Régebben Neonak is találtam valami hasonlót, az is megvehető volt....

2017. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1890/1938 béláim2000 ***** válasza:

Kiitos.Nem keserítesz el.Mindannyiunk hite reménye megvan.Ha nincs (bármi is legyen az) akkor az már az abszolút kiégés.Ez egy emberi tulajdonság,ezért nem vagyunk olyanok mint a csirkék.Nem az udvarra .... hanem oda.Bár nem mindenki.Ezrét a köztes állapotot kellene keresni.Keresni és tanulni.Keresni,és aki keres az talál is.

Provokálok? Lehet.Utána olvasgatva (merhát csak ráér az ember,pl ide pötyögni.Józsinktól kérdezni,hogy mi az a többletenergia?Hogyan kell azt mérni? Nem tudja szegénykém,ha tudná nem írogatna úgy és azt amit.Annak ellenére,hogy néhány dologban igaza van.Ha tudná mit csinál akkor normális mérést csinálna és vállalná azt,hogy be is mutatja.De mivel ennek HIÁNYÁBAN van ezért ködösít csak.NEO is is idetett valamit,kérdezett is.Aztán visszakérdezés és onnantól nem szól semmit.Persze,hogy nem szól,hiszen ő sem tudja )

a linkednek (is) rögvest rájöhetünk,hogy csalás az egész.Miért nem lep meg?!Inkább ezt nevezném provokációnak.Állandó jelleggel bizonyos időként felbukkannak valakik akik lehúzzák anyagilag a többieket.Vagy legalábbis megpróbálják.Nagyon nem érdekel,a tanuló pénzt mindenkinek meg kell fizetni.Ugyanis ha egy ilyen jelentős súlyú felfedezést vélne valaki felfedezni akkor azt nem lehetne a szőnyeg alá söpörni.Ha esetleg mégis megtörtét/ténne akkor az egyed képtelen emberként élni. És innentől már idegen szavait kell használnom.


Dogmákból nem lehet bizonyítékokat kreálni.Azok az emberek akik képtelenek elfogadni (jujj de sok van belőle és mindkét oldalon!!!) a tudatlanság tartós állapotát, helyette tudálékosan mondják a magukét, megalapozatlanul, félresöpörve minden - nem az õ igazukat - felvetõ gondolatot, azok nem vitapartnerek hanem erõszakos, önmagukat felsõbbrendübbnek valló emberek. A kinyilatkoztatás, amiben hisznek, amit mindenkivel el akarnak hitetni ugyanarra a motivációra épülnek.Ez pedig (az egyik) a mellébeszélés nagymesterei.De ezt már írtam.

Ezért tartunk itt,és ezért nem lényeges a feltett kérdés sem.A köztes állapoton pedig lehet nyekeregni.

2017. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!