Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1841/1938 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne a képfeltöltés oldalnak a reklámképeit nézd felül, hanem lejjebb a középen lévő nagy képet. :)) Mivel a reklámképekre ránézve engem is megrázott az áram.
2017. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1842/1938 béláim2000 ***** válasza:

Na mi van elvtársak?Miért nincs ÉRTELMES érvelés?Értelmes beszélgetés kell?Akkor tudod mi a dolgod.



De addig marad rátok az idegen által használt "becenevek" tömege.

2017. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1843/1938 anonim ***** válasza:
100%
No de Béláim! A Legényanya című filmben is jól látható volt a szocializmus építése. Ilyen a szabadenergia is. Senki nem fog a közösbe beletenni jó információkat. Ráadásul ha valaki mégis beletesz egy apró morzsát, annak a többi Béla ellátja a baját.
2017. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1844/1938 béláim2000 ***** válasza:

Na mi van elvtársak?Miért nincs ÉRTELMES érvelés?Értelmes beszélgetés kell?Akkor tudod mi a dolgod.


De addig marad rátok az idegen által használt "becenevek" tömege.

2017. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1845/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

"kiitos nevű felhasználó válasza:


Bocsi mindenkitől akit felbőszítettem "...nincs semmi baj,szerintem csak ezt a sügér Józsit bőszítetted fel.

Adod alá a lovat?


Jól látod Józsikám:Nem tűröm a csalókat és a hazudozókat!Még akkor sem,ha"csak" egyszerű hívők.Nincs probléma azzal,hogy hiszel valamiben...ami nem lehetséges.

Ott kezdődnek/kezdődtek/ a bajok amikor már magadnak is hazudsz és elhiszed.Innentől fogva minden amit megalapozatlanul(bizonyosság hiányában)terjesztesz:BŰN.

CSALÁS és HAZUGSÁG.

Sajnálom,de ez van.Lehetne persze normális módon beszélgetni erről a témáról/vagy bármiről/,de egy kőfejűvel ez lehetetlen.(mint a szabadenergia).


"Az ország jelenleg.... "

Nem az ország,hanem az egész Föld bolygó...

"Már egy jó ideje csalókból,hazugokból szemfényvesztőkből áll.Nem kell itt sehová állni.(inkább tova kellene)"

...Hová kellene menni?:)

Hmm...ez a szabadenergia csak egy vékony szelet,de nagyon jól rávilágít a "mi világunkra".

Csalás,hazudozás,legendák,fegyverek,drogok,háborúk...stb.

Józsi!

Rajtad a sor!Bizonyíts!

2017. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1846/1938 anonim ***** válasza:
19%

"Józsi!

Rajtad a sor!Bizonyíts!"

Nem fogok, ahogy más sem. Mert a Napnál is világosabb lett mára, hogy senki sem akar balek lenni.

Kemény Károlyt említem példának, aki a világon először (a te szavaiddal élve) bizonyított, vagyis közzé tett tranzisztoros áramköröket 1930 körül. Aztán mi történt, azon kívül hogy mára mekkora változást okozott a tranzisztor az életben? Az történt hogy kb. 10 évvel később két amerikai Nobel-díjat kapott miszerint feltalálták a tranzisztort. Elég világos ugye?

Majdnem balek lettem én is. Mivel már gyerekkoromban rájöttem arra hogy például a lemerült és teljesen gyenge elemmel hogy lehet mégis jól futtatni például egy játék vasutat vagy fényesen világítani egy izzót. Ezt az egyszerű trükköt elkotyogtam, majd 3 hiéna leszabadalmaztatta, egy másik meg még gyártásba is akarta vinni. Hát Kedves Elvtársak és Elvtársnők, ez így NEM működik! Az bizonyára jól működik itt a keleti blokkban hogy a nép verítékén létrehozott gyárakat elvtársak privatizálják haveri alapon, de az mint láthattuk az eddigi évek során, nem működik hogy valaki megalkot valamit, másoké meg minden vele járó érdem. Márpedig a fórumozók is szokták emlegetni Neo-t aki szerintük így akart meggazdagodni és szabadalmat szerezni: "Na, álljatok neki elemezni a mágnesmotoromat!".

Azt hiszem a szabadenergia témát ezennel lezártuk. Valószínű valamikor elterjednek, mivel kétségtelen hogy technikailag lehetségesek, de társadalmilag még nem.

2017. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1847/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogok"

Akkor menj innen. Nincs helyed itt, ide csak tisztességes embereket várunk.


"ahogy más sem."

Akkor menjenek ők is.

2017. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1848/1938 anonim ***** válasza:
70%
Elmentünk innen. És akkor hogyan tovább? Talán majd Idegen közzé tesz dolgokat? Ő sem fog, megismerhettük.
2017. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1849/1938 béláim2000 ***** válasza:

"Mivel már gyerekkoromban rájöttem ..... Ezt az egyszerű trükköt elkotyogtam, majd 3 hiéna leszabadalmaztatta"


Na most rázott meg végleg a Józsi féle áram.

Hiába no,egy géniusz a mi Józsink.

A mi kicsi Józsikánk,értitek Béláim?!

Hát miért nem akarjátok elfogadni és megérteni a mi kicsi Józsikánkat?Pedig kitaníttattuk!

Hát ilyenek vagytok?Elüldözitek? Hát hiába hordja ki a "gyermekét" nektek?

Béláim!?Mi lesz így velünk,gondolkodjatok!!

2017. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1850/1938 anonim ***** válasza:

Ja, most jövök rá hogy a kép így is felrakható:

[link]

2017. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!