Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szemüveges katonákat miért...

Szemüveges katonákat miért látni olyan keveset?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Azokat gyorsan lelövik.
2022. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Azok csak fűtött helyen tudnak harcolni, mivel ha kimennek a hidegbe, a maszktól rögtön úgy bepárásodik a szemüvegük, hogy túrót sem látnak, ha meg leveszik a szemüveget, akkor meg elhomályosul minden, ami öt méternél távolabb van és nem szeretnék a vakegerek a saját cimboráikat lepuffogtatni.

Ezt onnan tudom, hogy magam is szemüveges vagyok, ezért meg sem próbáltam még soha járvány idején a szabadban ruszkikat lőni, bár mondjuk zárt helyen sem, de az most mellékes, mert azt akár meg is tehetném, feltéve, hogy kedvem lenne hozzá, meg ugye ha Pesten lennének orosz katonák, ami jelenleg szerencsére irreleváns.

:)

2022. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!