Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha szemüveges vagyok, nem...

Ha szemüveges vagyok, nem küldenek ki a frontra harcolni?

Figyelt kérdés
Lövész elvileg nem lehetek

márc. 21. 00:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

És?

Azon kívül hogy vannak lövészek még rengeteg katona kell a frontra.

"SZEMÜVEGESKÉNT LEHETEK-E KATONA?

Alapvetően vannak olyan harcoló beosztások (például harckocsizó, lövész) ahol a legkisebb dioptria is kizáró tényező, viszont ettől függetlenül a „klasszikus harcoló alakulatoknál” is vannak olyan munkakörök, melyet szemüveggel is betölthetsz. "

[link]

márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem.
márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Egy bizonyos dioptriáig biztosan engedik, de ha jól tudom, a szemkorrekciós műtétet is elfogadják, és akkor nem kell szemüveg.
márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Háborúbanmindenkimegy harcolni a frontra aki képes rá, hogy megfogjon egy fegyvert.

Az ukránoknál láthatod, hogy visznek fiatalt, öreget, beteget, értelmi sérültet is.

márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem úszod meg. Minek félted a kis haszontalan életedet ?
márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Háborúban, mint ukrajnában, nem számít.
márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ... ha jelentkezel a toborzáson és elfogadják a jelentkezésed akkor alkalmas vagy akár aktív műveleti területen történő feladat-végrehajtásra is. Az más kérdés, hogy misszióba nagyon megválogatják ki mehet ki.

Ha úgy kérdezd, hogy háború esetén - na az meg mint fent is írták, ha van kezed lábad akkor mész a frontra, az hogy szemüveges vagy meg a te bajod.

márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De lövöldöznöm is kell az ellenségre vagy beraknának olyan pozícióba, ahol nem kell lövöldözni?
márc. 21. 14:25
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
8# pl drón irányító, ha erre gondolsz, akkor ja
márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy fegyvert adnak a kezembe és közvetlenül szembenézek az ellenséggel, bujkálok a lövészárkokba, megyek be az épületekből kiverni az ellenséget stb..
márc. 21. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!