Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha szemüveges vagyok, nem...

Ha szemüveges vagyok, nem küldenek ki a frontra harcolni?

Figyelt kérdés
Lövész elvileg nem lehetek

márc. 21. 00:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Háborúban nem számít, minél több emberrel jobb
márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

#8 nem "kell" lövöldöznöd, de attól az ellenség még lőni fog rád, a te bajod ha futni hagyod, lehetőséget adsz neki arra, hogy célba vegyen.

Az, hogy a harctéren mit csinálsz, milyen feladatkörben van valaki, kit hova állít az egységparancsnok dönti el, nem a katona. Ha elbújsz a lövészárok mélyén, nem nyitsz tüzet a közeledő ellenségre a te bajod - ha odaér majd a nyakadba dob egy gránátot. Ha az egységparancsnok azt látja csak sunyin bujkálsz annak is van retorziója.

márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nekem is csúszni-mászni kell a földön a lövészárokban és lövöldözni a szembe jövő ellenségre vagy felraknak valami teherautóra, fizikai munkára, latrinapucolónak meg ki tudja mit csinálnak még a fronton...?
márc. 21. 17:27
 14/27 anonim ***** válasza:
41%
#13 ez az amit az egységparancsnok dönt el! Nem kívánság műsor hogy ki milyen feladatkörbe kerül, hanem a feladatok és a rendelkezésre álló élőerő dönti el. Szemüveges v. sem, ha úgy ítéli meg az egységparancsnok alkalmas valaki frontharcra VAGY nagyon kell az ember akkor kiküldik és kész. Egy háborúban, ahol sorállomány harcol még simán kiküldik a szemüvegeseket is első vonalba.
márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%
És mi van, ha a szemüvegesnek nem igazán javítható a látása így sem, mert van valami szembetegsége, ami miatt nem lát jól?
márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 attól függ mennyire lát... 10 dioprtiával nem küldenek ki, bár ha necces a helyzet... Bőven a történelemben példa, hogy szinte a féllábúakat is kiküldték annyira kellett az élőerő. Attól függ mennyire van nagy gebax.
márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nem látsz bátrabban rohansza halálba:D
márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a hadseregben minden közkatonára golyófogóként tekintenek, igen kiküldenek, ha leszel olyan hülye hogy bevonulsz.
márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
És mi van ha leesik a szemüveg és a rossz látásom miatt nem tudom megkülönböztetni az ellenséget a sajátjainktól?
márc. 21. 21:42
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem érted amit mondok? Senki sem fog veled foglalkozni ha bevonulsz pár bajtársad leszámítva. Kerüld, el, jobb bujkálni, nagyapám ezt tette, túlélte, nem a tömeget követte. Nagyon szerettem az öreget, mert minden tanácsa aranyat ért. Ezt is követni fogom, tedd te is.


Fegyvergyárakért mész oda megdögleni a frontra, nekik az a lényeg hogy fogyjon a lőszer. Nem az hogy szegény szemüveges fiú meghal-e.

márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!