Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért van szükség honvédségre?...

Miért van szükség honvédségre? Mire jó?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 13:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%
Semmire. Onkentesek es zsoldosok kellenek.
ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
6%
Azért, hogy védjék a hazát.
ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
52%
pénzköltésre
ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Hát... te most szó szerint nem érted, hogy mire jó egy ország számára a védereje? Az állam legelemibb feladata az állampolgárai védelme. A külső fenyegetést elhárító állami erőszakszervezetet pedig nálunk Honvédségnek hívják.

Értem én, hogy az utóbbi évtizedekben szerencsére nem volt rájuk sosem látványosan szükség, de nem dobod ki a poroltót a házból, csak azért, mert eddig nem volt tűz, ugye? Meg nem szereled le az ajtóról a zárat, mert eddig még sosem tört be senki? Meg azért a kereszteződésekben is körbenézel akkor is, ha tegnap ott nem jött senki, ugye?

ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
26%

# 4


A Honvédséget úgy leépítették, hogy egy lángosozó bódét nem tudna felszámolni.

ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
33%
5# És mennyire nincs igazad...
ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%

"A Honvédséget úgy leépítették, hogy egy lángosozó bódét nem tudna felszámolni."


Persze hogy leépítette a kleptokrata, putyinista, féldiktatórikus tolvaj bandánk. Nem írtam, hogy nem.

ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

"kleptokrata, putyinista, féldiktatórikus tolvaj bandánk."


Pont nem orbánék kezdték leépíteni... Nem is tudom ki adott el 200 T-72-t ingyen szíriának aki később a tálibokhoz került...

ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

"Pont nem orbánék kezdték leépíteni.."


Nem Orbánék kezdték el, de nem lehet mindig ezzel takarózni, hogy más is csinálta.

Viszont volt amit ők kezdtek el: nézd meg, hogy a rendszerváltás óta, mely években voltak sorozatban a legalacsonyabb honvédségi kiadások... na, megspóroljam neked a keresést? Hát igen, a kétharmados Fidesz "kormányzások" alatt. Juhú!

ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
49%

# 7


Jajj de jó, hogy a Honvédség a téma, de egy ilyen kérdésnél is csak a Putyin, a diktatúra, és a hasonló dolgok teli torokból üvöltözésére telik.


Hogy jön ide a Putyin ???

ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!