Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért van szükség honvédségre?...

Miért van szükség honvédségre? Mire jó?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 13:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
44%
27# Amúgy te itt látszik, hogy egyetlen dolgot olvasol 444 és 3 dolgot tudsz mondani: bssza meg az orbán meg, hogy hát szar mert magyar meg azt, hogy nincs is nekünk ilyenünk. Nézz utána először a dolgoknak retkes komcsi
ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik a honvédségnél van? Nosza, akkor mutasd már, hogy mi van a Grippenek helyett. :D

Jó hogy nem azt listáztad ki, hogy felmosóvödröt meg sebtapaszt is vettek.

És akkor én vagyok a komcsi. :) Hát persze.

ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
44%

32# Szövegértelmezési problémád van te degenerált?

"A JAS39 Gripen amit le fogunk cserélni 4.-4.5 generációs gépekre vagy Dél-Kóreai vagy Jenki"


Látod ott van, hogy FOGUNK nem le van le FOGJUK... Amúgy ha tudni akarod Dél Koreától a KF21 lehetséges a Jenkiktől meg F-35 vagy 16 (22-t nem fogunk venni mert azt nagyon nem akarják odadni senkinek)


Komolyan olyan vicces a vergődésed de mint látom a felsoroltak közül csakis a Gripent ismered mert az az egyetlen harci eszköz ,amit a magyarok 99%a ismer...


"Jó hogy nem azt listáztad ki, hogy felmosóvödröt meg sebtapaszt is vettek."


Amiket felsoroltam azok kézi fegyverek, AT-k, AA-k, MRAP-ok, IFV-k, AVP-k, MBT-k, önjáró löveget, Vadászgépek, Helikopterek magyarul egy haderő elengedhetetlen kellékeit és mind modernet... De amúgy az én k.rva anyámat, hogy hivatalos oldalról szedem ezeket...

ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

Jaj édes anyám, komolyan...


"Ja ne is foglalkozz azzal, hogy ezen eszközök mindegyikét láttuk már a honvédségnél..."

"Látod ott van, hogy FOGUNK nem le van le FOGJUK... "


Tehát akkor a listában szereplő eszközök NEM MINDEGYIKE van a honvédségnél, a lista nagy része pedig már bocsánat, nem haderőfejlesztés, hanem képességfenntartás, maximum. Mondjuk már önmagában röhejes, hogy arról kell listát írni, hogy milyen sörétes puskát vett a honvédség...


A listád 99%-a vagy nem valósult meg, vagy maximum papíron létezik, vagy teljesen jelentéktelen.

ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
44%

Jó mégegyszer lassan olvasd hátha felfogod a csökevényes agyaddal: listám felénél oda írtam, hogy mi lesz a közeljövőbe a többi pedig mind nálunk van.


"(Vásárlád előtt állók)



Aztán a Mission Master UGV (bár már teszt példányok vannak itthon)



M142 HIMARS Sorozatvető



A Panther KF51 ami még egy el se készült harckocsi és gyártani is fogjuk



Rheinmettal HX3 Based 150 mm önjáró löveg



Elbit Hermes 900 Izraeli UAV



Vestel Karayel és a Baykar Bayraktar TB2 Török UAV-k



Charpatia SAT szatelit igen katonai műholdja is lesz a Honvédségnek"



Ezen eszközök nagy része még fejlesztés alatt van.


És de minden más már 2016-17-be én 2020-23-ba megvalósult...


Nagyon leragadtál a sörétesnél de állítom, hogy azt se tudod mi az...



De komolyan ha nem értesz a témához miért nem fogod be a retkes pofád senki nem kiváncsi rád eddig csak röhögtem rajtad már kezded felkúrni az agyam.

ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
44%

" a lista nagy része pedig már bocsánat, nem haderőfejlesztés, hanem képességfenntartás, maximum."


Magyarul haderőfejlesztés...


Komolyan mondom f.szomért nem bírod szépen beírni a Google-be ,hogy Zrínyi 2026 vagy a Magyar honvédség eszközei?


Vagy nézz rá a hivatalos Facebook vagy Youtube oldalukra konkrétan minden második posztban és videóban az új eszközöket mutogatják. Pesten is folyamatosan kipakolják minden rendezvényre amit csak tudnak

ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Az íjászokat kihagytátok.
ápr. 14. 23:10
 38/38 Madcow válasza:
100%

Zalaban voltam a gyarban irdatlan penzeket koltottek ra + tesztpalyara Ami amugy eleg komoly lett kb 20 ember csinalja kezzel !!! a lynxeket tobb irodista van mint munkas de keszul :Ddd !!!!

Ami igaz hogy tenyleg hadero fejlesztes van latszik hogy van penz de igy is van ahova jut van ahova nem jut es meg mindig visszaosztasos rendszer van czket itt rakjak ossze p09... egy rakas szar szerintem Glock elotte fenyevekkel jobb volt

Lynxrol meg csak annyit h nem tudnak uszni :Ddd

ápr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!