Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek az atombombának...

Szerintetek az atombombának köszönhetjük, hogy nem tört kia a III. VH?

Figyelt kérdés
Végülis az atomfegyverektől való félelem is közrejátszott (vagy teljesen emiatt volt), hogy nem tört ki nagyobb háború sehol nem? Vagy csak én látom így?

2010. dec. 30. 22:05
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
64%
annak köszönhető,hogy a hidegháború végén megegyezetek a szovjetek és az amcsik GORBACSOV meg REAGAN
2010. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
86%
amúgy igen az atomfegyverek miatt
2010. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Csak te látod így. Az ember még sohasem élt békében és aki látott már történelem könyvet tudja ezt. Ezután pedig még kevésbé fog mert már túlszaporodott a föld lakossága. A harmadik világháború közelebb van hinnéd. De nem atomháború lesz.
2010. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

51% hagyd már abba ezt a szar háborúkeverő beszédet. Egy másik kérdésben Kínát éltetted, hogy lerohanja az USÁ-t no comment...


Egyébként meg igen, az atombombának köszönhetjük.

A XX. század elején volt egy tudós, talán Konsztantin Ciolkovszkij, ő mondta azt, hogy "az emberiség hamarosan fel fog találni egy fegyvert, ami annyira szörnyű, hogy minden háborúnak véget fog vetni."


féligmeddig igaza is lett

2010. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
66%
de én azt mondom h az atomfegyverek végett alakult volna ki a III VH
2010. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy lesz III. VH valamikor, de én most az 1945-1989-es időszakra gondolok. Valyon az atomboba is közrejátszott, hogy az akkori időszakban nem tört ki újabb VH?
2010. dec. 30. 22:11
 7/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat atombobát akartam írni :)
2010. dec. 30. 22:12
 8/24 A kérdező kommentje:
Hú de fáradt vagyok! Na mégegyszer: Atombomba!
2010. dec. 30. 22:12
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Abban igen. De attól még ugyanúgy ki fog törni, csak nem fognak ilyesmit tömegesen bevetni. Persze azt nem állítom, hogy egyetlen atombombát sem.
2010. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Igen közrejátszott, a Kubai Rakéta Válságban (1962) majdnem atomháború lett, de észbe kaptak a vezetők és rájöttek, hogy ilyen fegyverek birtokában le kell küzdenie az emberiségnek a többezer éves egymásra morgást. Azóta elindult egy békemozgalom ami mostanra 2010-re egy egész békés világot termetett, és csak egyre jobb lesz a helyzet.
2010. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!