Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen hely a Francia idegenlé...

Milyen hely a Francia idegenlégió?

Figyelt kérdés

Tudtok mesélni róla. Az interneten találtam egy-két dolgot, de nem tudom milyennek kell elképzelni. Nagyon megváltozik valaki ha évekig ott szolgál? Tényleg embereket kell ölni?

Nagyon hálás lennék a válaszokért



2016. dec. 27. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A francia idegenlegio nem heyl, hanem szervezet. Tenyleg megvaltozik az ember, meghozza nagyon, es tenyleg kell embereket olni, ha felvesznek, es kibirod a kikepzest, majd eles helyzetben bevetnek. Halalkodni nem kell.
2016. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg embereket kell ölni?"


A többit még meg értem miért kérded, de ezt nem. Aki marhákat vagy disznókat akar az hentesnek megy vagy mészárosnak nem?


Most képzeld el ha egy mészáros megkérdezné, bammeg itt tényleg marhákat kell ölni?

2016. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok a légióba menni, csak kérdeztem. Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 28. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvass Rejtő Jenő, Nagy Károly(Charles Lorre) regényeket. Azok szinte mind, ebben a közegben játszódnak. Persze, azt nem mondom, hogy reális képet kapsz belőlük a légióról( pláne nem a mairól), de legalább qrva jól szórakozhatsz.
2016. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pedig pont a reális kép miatt írtam a kérdést.
2016. dec. 28. 00:34
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, azt elöbb fogsz kapni a tematikus tv- csatornák valamelyikén, vagy épp a neten böngészve, mint itt, a GYK-n.
2016. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam rátalál a kérdésre olyasvalaki akinek van tapasztalata az ottani életről, esetleg egy hozzá közelálló személytől tudhat dolgokat
2016. dec. 28. 01:10
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

De most mi érdekel konkrétan? Ugyanúgy van kiképzés, meg reggeli torna mint a Magyar Honvédségnél. Ugyanúgy van rovancs is, riadó meg HKSZ és HTK.



Attól meg hogy embereket belez, senki sem fog megváltozni. A mészáros is megváltozik öt év alatt, de nem attól, hogy marhákat belez, hanem mert eltelnek az évek.

2016. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nagyon megváltozik valaki ha évekig ott szolgál?"

Olyan leszel mint amilyennek kiképeznek.

(Halkan jegyzem meg, hogy a hadi szervezetek nem a szabadságról szoktak szólni, ha Magyarországon szolgálnál is megváltoznál, nemhogy egy idegen országban aminek más a kultúrája.)


"Tényleg embereket kell ölni?"

Szerintem erről a leghíresebbek.


#8 "Attól meg hogy embereket belez, senki sem fog megváltozni."

Ez baromság, állíts egymás mellé egy hivatásos gyilkost meg egy mészárost.

2017. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó...
2017. jan. 1. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!