Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit kell tenni ha valaki...

DanteSparda kérdése:

Mit kell tenni ha valaki katonának adja ki magát miközben nem az?

Figyelt kérdés
Hol kell jelentenem ha egy ismerősöm állnéven idegenlégiósnak adja ki magát de gyanus hogy nem az.

2017. jan. 4. 20:55
1 2
 11/16 Salamon Bálint ***** válasza:
Bendegúz Gergőt akit találtam fb-n és ha tényleg ő van a képen... nos ő tényleg légiós.
2017. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Azt tudtad ha valaki belép a légióba, akkor azonnal megváltoztatják a nevét egy általa választott névre?

Ezzel a családját védik.

Régen ez csak valamilyen Francia név lehetett, de manapság akármit választhat. HOPPÁ!

Ha nyilvánosságra hozod az igazi nevét, azzal az Ő, és a családja életét veszélyezteted!

Honnan tudod, hogy milyen bevetéseken vett részt?

Lehet, egész falvakat kellett lemészárolnia parancsra!

Tudod a légiónak mi az egyik ideológiája?

Elárulom neked "marchez, ou crevez" annyit jelent, hogy "mész, vagy megdöglessz"!

Terjeszd csak az okosságaidat, de szerintem az a srác a kisújjával háromféleképpen tud téged megölni!

Úgyhogy szerintem még a regisztrációdat is töröld innen, mert ha megtalál, neked véged apafej.

2017. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Erre miért kaptam nulla százalékot? Ahogy belépsz a légióba, egyből azzal kezdik, hogy meg kell változtatnod a nevedet! Onnan tudom, hogy voltam Marseille-ben egy sorozó irodában, csak nem léptem be. 17 voltam, de azzal sem igazán törődtek. Simán felvettek volna, még azt sem kérdezték, hogy milyen állampolgár vagyok.
2017. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Salamon Bálint ***** válasza:
Utolsónak igaza van.
2017. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja persze vótá sorozó irodába, ja peerszeee...


Miért nem azt írtad hogy 20 èvig a lègióban voltál...


Èn is voltam sorozó irodában, el is tudnàm mesèlni csak èpp kikapcsoltam a discovery-t az első 10 percnèl mert dolgom volt.

2017. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó. Mit tudsz Te rólam? Ki vagyok én? Hány évig éltem Franciaországban? Valóban voltam sorozóirodában, de a Gestapo szintű kihallgatásnál azt mondtam, hogy köszönöm, tévedtem.

Egyből elengedtek. Tudod nem mindenki él úgy, ahogy Te elképzeled. Azóta rájöttem, hogy nem bírom, ha nyomás alatt vagyok. Tudod, én nem a televízió előtt élem az életemet. Bocs, ha jártam olyan helyeken, ahová Te csak vágyakoztál egész eddigi életedben.

2017. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!