Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Itt a világháború? Észak és...

Itt a világháború? Észak és Dél Korea minden kapcsolatot megszüntetett egymással, mi lesz ha ide is átterjed a háború?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy ha Kína is beszáll a háborúba, Amerika és Japán ellen.
2010. máj. 25. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úgyse lesz
2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Nem akarok katonának bevonulni. Jézusom!"



akkor agyon lőnek ha nem mész...

2010. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Most honnan kezdte el szedni mindenki ezt a marhaságot, hogy Koreából világháború lesz? Nem lesz, irreális, konvencionális helyi háború lesz. Max. annyi történik, mint a hidegháborúban, hogy a helyi háborúkban az egyik blokk az egyik felet segíti, a másik meg a másikat. Habár Észak eléggé egyedül, már Kínára sem számíthat, talán csak Vietnámra.
2010. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Miért lőnék agyon, ha nem megy? Max börtön:)


Amúgy szerintem nem lesz háború. Ha mégis, világháború biztos nem. Egyszerűen félnek. Lehet, hogy Kína segíti É-Koreát, Usa meg Dél-Koreát, de nyiltan nem vezénylik ki oda a hadsegerüket, csak talán a végjátéban. Atom? É-Korea kilövi az összes atomját az usára, ők észreveszik, küldik ők is...Ezért nem akarnak háborúba keveredni, mert az egyiknek se lenne jó... Ráadásul semmilyen területi vagy egyéb követelésük nem lehet egymás felé...


Nem tartanak ki a kommunizmus mellett, egyszerűen muszáj elviselniük. A többségnek tényleg rossz, viszont bőven fenntartanak annyi agymosott katonát, aki megvédené a vörösöket a forradalomban is.

2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 BlackSword ***** válasza:
51%
persze simán lesz háború... Itt is... Észak Korea szövetkezik Szlovákiával, mi meg az Usával, Jappánnal, és Izraellel... Aztán győzzön aki jobb... :):)
2010. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

É és D-Korea már évtizedek óta (asszem '53) hadban állnak, eddig is csak fegyverszünet volt. Sőt, ha jól tudom a II. VH óta is most nemrég kötött békét Oroszország Japánnal.


Kína nem fog hadba lépni. Inkább fegyvereket szállít majd É-Koreának. Mi viszont valószínűleg hadba lépünk a komplett NATO-val együtt.

2010. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

23:41 vagyok


Sőt, még most sem: [link]


"Az együttműködés kiteljesedését azonban még mindig beárnyékolja a Kuril-szigetek kérdése. A Japántól északkeletre fekvő szigetcsoport négy szigetét a szovjet hadsereg a 2. világháború utolsó napjaiban önkényesen elfoglalta, s az incidens miatt a mai napig nincs formális békeszerződés a két ország között."

2010. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem lőhetik agyon ha nem megy....

Ha be is lépnénk egy esetleges világháborúba amire kicsi az esély akkor is csak általános mozgósítás lenne az elején szóval csak ösztönzik az embereket hogy lépjenek be,az még nem lenne kötelező

2010. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!