Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elkerülhetetlen az atomháború....

Elkerülhetetlen az atomháború. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Semleges vagyok az ukrán-orosz háborúban, egyik félnek sem drukkolok igazán, bár követem folyamatosan a híreket. Az oroszok nem nyerhetnek ebben a háborúban, a NATO sokkal erősebb, márpedig a NATO nem fog kihátrálni Ukrajna mögül. Az oroszoknak nélkülözhetetlen a 4 régió megszerzése, Putyin biztosan nem fog meghátrálni. Mind gazdasági, mint pedig populációs érdekből nem mondhat le a területekről. Elfog jönni az az idő, amikor Putyin nem lát más megoldást, mint a nukleáris csapás. Az orosz vezetőség talán meggyőzi őt arról, hogy a NATO megijedne, és nem támogatná többé Ukrajna szuverenitását. Én személy szerint biztos vagyok abban, hogy az oroszok általi nukleáris csapás nem maradna válasz nélkül a NATO részéről függetlenül attól, hogy Ukrajna nem NATO tag. Éppen ezért elkerülhetetlennek tartom az atomháborút.

Velem van a baj, vagy más is ennyire pesszimistán látja a jövőt?


2022. okt. 2. 22:04
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
65%

17.

Sajnálom,hogy egy bizonyiték végett kognitív disszonanciád lesz mert nem tudsz mit kezdeni vele,hogy átvertek,de a pszichológiai gondjaid neked kellene megoldanod!

2022. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
26%
14-es: atomfegyvereket márpedig biztos, hogy felrobbantottak, mégpedig rengeteget, tehát itt bukik az elmélet. Ezt onnan tudjuk, hogy pl. A Geiger-számlálókhoz a tenger mélyéről, az elsüllyedt hajókból kell szerezni fémet, mert az újonnan kibányászott ércek, illetve újrahasznosított acél mind-mind elnyeltek valamennyi sugárzást, így torzítanák a mérés eredményét. Az 1945 előtt több ezer méteres mélységbe elsüllyedt acélszerkezetes hajóknál ez nem probléma, hiszen olyan mélységben a víz gyakorlatilag az összes sugárzást elnyeli, így kénytelenek vagyunk azokat használni. Ha valóban nem robbanhatna fel egy atombomba, akkor nem kellene ennyit szenvednünk egy k.rva Geiger-mérő elkészítéséhez.
2022. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
67%
20 Én olyat nem írtam,hogy nincsen sugárzás meg atomerőművek ill senki sem halt meg Hirosimánál!
2022. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
67%
22. Ezeket mind meg lehet cafolni,de nem fogok itt oldalakon keresztül irogatni,de ha gondolod belinkelek valamit,ha meg tudod cáfolni elhiszem hogy igazad van,de nem fogod !
2022. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
27%

18. De ha valami létezik, csak az őrültek próbáljak megcáfolni a létezését.

Ha kezedben van egy alma és a másik ember azt mondja: az nem alma sőt a kezed üres, akkor azt mondod hogy ez nem normális.

2022. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
27%

14


És a szemtanúk,akik átélték azok mind lefizetett hazugok,esetleg megtévesztett áldozatok?

Meg ha nem léteznek nukleáris fegyverek,akkor azok a felvételek is mind hamisak amiken különféle kísérleti atomrobbantások láthatóak?

2022. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
15%
26 azok nem nukleáris robbanások. Rádióaktív anyagot adtak a robbanóanyaghoz. Ennyi
2022. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
11%
24-es: villamosmérnök vagyok, ami igaz, nem atomfizikus, de azért hellyel-közzel konyítok a témához, nem kell mindent megmagyaráznod, elég, ha dobsz egy linket :)
2022. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
35%

28.

Oké,egy kép atomtombomba felszedte a betont a faháznak meg semmi baja?


[link]

2022. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
54%

27


Mondjuk én személy szerint kifejezetten örülnék annak ha nem léteznének atomfegyverek...De sajnos még mindig hajlok arra,hogy vannak.

Viszont ha nincsenek,akkor is van még néhány szörnyű fegyver.

2022. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!