Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elkerülhetetlen az atomháború....

Elkerülhetetlen az atomháború. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Semleges vagyok az ukrán-orosz háborúban, egyik félnek sem drukkolok igazán, bár követem folyamatosan a híreket. Az oroszok nem nyerhetnek ebben a háborúban, a NATO sokkal erősebb, márpedig a NATO nem fog kihátrálni Ukrajna mögül. Az oroszoknak nélkülözhetetlen a 4 régió megszerzése, Putyin biztosan nem fog meghátrálni. Mind gazdasági, mint pedig populációs érdekből nem mondhat le a területekről. Elfog jönni az az idő, amikor Putyin nem lát más megoldást, mint a nukleáris csapás. Az orosz vezetőség talán meggyőzi őt arról, hogy a NATO megijedne, és nem támogatná többé Ukrajna szuverenitását. Én személy szerint biztos vagyok abban, hogy az oroszok általi nukleáris csapás nem maradna válasz nélkül a NATO részéről függetlenül attól, hogy Ukrajna nem NATO tag. Éppen ezért elkerülhetetlennek tartom az atomháborút.

Velem van a baj, vagy más is ennyire pesszimistán látja a jövőt?


2022. okt. 2. 22:04
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
5%

49.


A baj az veled,hogy a fától nem látod az erdőt vagy nem akarod!


"Én villamosmérnök vagyok, nem történész"


Hát erre nem lennék büszke!


Ne haragudj de trollokkal nem vitazok!


Szevasz!

2022. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%

50


Légkalapács.

2022. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

51-es: bocsi, de mégis mi baj van a villamosmérnökökkel? :D Ha nincsenek villamosmérnökök, akkor a történésznek gyertyafény mellett kell tanulmányoznia az iratokat, és te sem itt b@sznád a rezet, hanem a vaksötétben üldögélnél :D Vagy várj, ugye te nem gondolod azt, hogy a villamosmérnök az a mérnök, villamosokkal foglalkozik? :D


De komolyan, én csak annyit szeretnék, hogy linkeld már be, hogy miért nem robbanhat fel egy atombomba. Én ehhez értek, a történelem tudományát csak hobbiszinten, önszorgalomból, szórakozás céljából művelem.

2022. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 MDaniel98 ***** válasza:
0%
Nem, én ennél optimistább vagyok.
2022. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
55%

"Nem. Nem lesz atomhábárú. Abban mindenki meghalna. Egész európának a civilizáció bőlcsőjének ida lenne úgy ahogy van. Ausztrália és afrika élné túl, mert messze van. Amerikában, ázsiában is mindenki meghalna. Nem vagyunk erre mentálisan felkészülve. Már 18 fokos helyiségekben tartózkodás is komoly kigívásokat jelentenek"


Nem halna meg mindenki benne, eltúlozzátok ezt az atomháború=totális armageddon, mindenki meghal brühühühü dolgot.

2022. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
50%
Legalább 2-3 atomrakétát lőjjenek ki az oroszok, ha már az atomháború elmarad.
2022. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írtam, mintha biztosan elmaradna, pedig nem biztos, hogy elmarad. Tehát átfogalmazom: Hogyha nem is lesz atomháború a végén, legalább 2-3 atomrakétát lőjjenek ki az oroszok.
2022. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2022. okt. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!