Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha ki kéne költöznöd az...

Ha ki kéne költöznöd az USÁ-ba vagy Japánba, melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 16:29
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
90%
alaszka az is usa
2022. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
6%

Békésebb, kevesebb bajuk van az iszlámmal, a konzervativ értékek is a liberális is szintén jelen van ott, és mivel nem politikai nagyhatalom, kevesebb viszály is van ott.


Plusz, ott csak egy maffiozo szervezet van legalizálva, is azok sem nappal baromkodnak.

2022. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
95%
Egyikbe se fogsz kapni vízumot...
2022. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
85%

Japánba. Hasonló kultúra a magyarhoz" 🙂


Nem.


Japán érdekesebb, az usa-t már láttuk 10000+1 amcsi filmben.


Nem is értem hogy miért van 299927 féle japán anime sorozat. Filmet meg 1et se tudnék mondani. Biztos van, de nem túl híres.

2022. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
19%
Japán, mert ott jobbak a nők, nincsenek ilyen génmódosított kukoricán nevelt műanyag transz zsíros cicababák mint az USA-ban...
2022. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 mindentudó99 ***** válasza:
97%
Nekem egy okos intelligens ember azt mondta háromszor járt Japánban munka ügyben. Csodálja őket és azt a tisztaságot ami ott van. De magyar ember nem tudna ott élni. Akkor nem volt rá mód hogy kifejtse bővebben hogy miért.
2022. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
62%

Nehéz döntés ez számomra mert mind a kettő a top 5 kedvenc országom között van.

De az USA-t választanám.

Az okaim:

1. Lakhatás: Japánban nagyon nagy a népsűrűség, így a lakhatás drága, a lakások kicsik. Amerikában viszont tágas házak vannak egy-két nagyváros (pl New-York) kivételével.

2. Autók: én a nagy autók rajongója vagyok. Japánban drága az autó fenntartása, Amerikában olcsóbb. És Japánban nehéz olyan fajta autókat venni, mint amik Amerikában vannak. Drágán kell behozatni.

3. Fegyverek: bevállalom a lepontozást, de ha lenne rá lehetőség, én lennék az első, aki menne fegyvert venni itthon is. Hamár az egyik lehetőség egy olyan ország, ahol erre van lehetőségem, az egy erős jó pont.

4. Nyelv: Angolul tudok, Japánul nem. Ezen nincs mint ragozni.

2022. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
97%

"én lennék az első, aki menne fegyvert venni itthon is."


nem mert megelőzne Lakatos Rikárdó és a tesói, te csak az ezredik lennél

2022. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
68%

FEGYVER.


Megszoktam, hogy a Gyakorin sok a fegyverellenes libsi, de miért mindig az USA a példa?


Szlovákia, igen, itt a szomszédban. Engedély nélkül mehetsz utcára, ha van nálad vipera, paprikaspray, 16J-ig a légpuska, és a gázpisztoly.

Alap indoklással kapsz éles pisztolyra viselésit.

Minden 33. emberre jut 1 éles lőfegyver.


Miért nincsenek mészárlások, vagy iskolai lövöldözések?


És a magyar cigányok, miért nem mennek át fegyverekért?

Mert nem hülyék!

A cigány leszúr egy piacos, 3000 forintos bicskával, nem kockáztat már azért éveket, mert van nála egy pisztoly.

2022. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
94%
Kik pontoznak itt le másokat?
2022. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!