Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberális feministák miért...

A liberális feministák miért fogadják el a nőgyülölő, nőket alsóbbrendűnek tartó muszlimokat?

Figyelt kérdés

márc. 10. 18:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

"A kereszténységben és az iszlámban egyaránt elítélik a másságot, a kérdezőnek valamiért mégis az iszlám fáj csak. Nahát :)"


Mert engem nem érdekel az LMBTQ. A női egyenjogúság érdekel. Az volt a kérdés, hogy a nyugati feministák miért tűrik meg a muszlimokat. Egy szóval sem beszéltem másságról.


Én magam nem liberális vagyok, hanem kommunista. Ezért is szimpatizálok Kínával. Ott pl. betiltották a burkát

márc. 11. 17:08
 22/38 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

ma 17:08


Dehogynem trollocska, itt:


"#1 az LMBTQ emberek is halálbüntetéssel sújtják a muszlim országokban."


De mivel Európában vagyunk, ahol jelentéktelen az iszlám, a kérdésed úgy hangozna helyesen, hogy a nyugati feministák miért tűrik meg a kereszténységet.

márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

"De mivel Európában vagyunk, ahol jelentéktelen az iszlám, a kérdésed úgy hangozna helyesen, hogy a nyugati feministák miért tűrik meg a kereszténységet."


Jelentéktelen? Németországban már épp a ramadánt ünneplik.

[link]


Érdemes ezt is megnézni.

[link]

márc. 12. 00:25
 24/38 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

ma 00:25


Igen, jelentéktelen, az EU-ban kemény 1% a muszlimok aránya, míg a keresztényeké 66%.

márc. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"Érdemes ezt is megnézni."


Megnéztem. Egy palesztin párti tüntetés. Mi ezzel a gond?



"Jelentéktelen? Németországban már épp a ramadánt ünneplik."


És ez miért probléma?

márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Mert nem egyeztethető össze az európai értékrenddel. Kb mint az emberáldozatok
márc. 12. 16:12
 27/38 anonim ***** válasza:
De mi nem egyeztethető össze az európai értékrenddel? Hogy tiltakoznak az ellen hogy Izrael népirtást követ el? Vagy a ramadán? Tudod mi az? Böjt, ami a keresztény vallásban is van. Azt sem tudod miről beszélsz.
márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Az iszlám vallás a nőket alsóbbrendűként kezeli, az iszlám országokban a nők nem tanulhatnak, burkát kell hordaniuk, ki kell szolgálniuk teljes mértékben a férjüket, egy férfinak sok felesége lehet, háremet tarthat, a nőknek nincsenek jogai.


Meg különben is agresszívak, erőszakosak, robbantgatnak a hitetleneket gyilkolásszák.

Ilyen emberek nem valóak Európába.

márc. 12. 17:42
 29/38 anonim ***** válasza:

Látom te egy igaz észlény vagy :) Ez lesz ha valaki 70 IQ alatt ilyesmivel foglalkozik. Te nem az iszlámról beszélsz hanem terrorszervezetek által vezetett országokról akiket amúgy a Nyugat ültetett oda, lásd Afganisztán. Az iszlám valójában pont hogy előírja a nők oktatását, nincs ilyen az iszlámban hogy hárem, a burka sem kötelező az iszlámban csak a kendő, 4 feleség de ennek szociális funkciója van mint az özvegyek megsegítése.


Aki pedig erőszakos azok nem a muszlimok hanem a Nyugati keresztény világ. Az USA támadta meg a muszlim országokat amikbe több millió muszlim halt bele és olyan terrorszervezeteket hoztak létre az USA vezetésével mint a tálibok és az ISIS. Kell még lecke akkor szólj.

márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

A mensa teszt szerint 130 az IQ-m.

Talán az iszlám országokban nem az megy, amit mondtam?


Én nem vagyok toleráns. Ezek a vallások kártékonyak. Az iszlám az egyik fő oka, amiért nem valósulhat meg a Világköztársaság, amiről álmodok. Ezek a különböző kultúrák nem tudnak együtt élni.


Persze a kereszténység sem jó. Szerintem minden kultúrát el kéne törölni és létre kéne hozni a Világköztársaságot, ahol nincsenek nemzetek, vallások és minden ember egyforma.

márc. 13. 01:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!