Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberális feministák miért...

A liberális feministák miért fogadják el a nőgyülölő, nőket alsóbbrendűnek tartó muszlimokat?

Figyelt kérdés

márc. 10. 18:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

130 persze :) Te konkrétan egy 8 éves gyerek értelmi szintjén vagy. Halvány lila gőzöd sincs az iszlámról sem hogy melyik muszlim országban mi a helyzet. Valami iszlámellens szennylapon olvastál néhány hazugságot, féligazságot és azt böfögöd itt vissza.


Az USA támadta meg a muszlim országokat és gyilkolt milliókat de neked van pofád azt mondani a muszlimok miatt nincs világbéke.

márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Dzsihádról hallottál már?
márc. 13. 14:43
 33/38 anonim ***** válasza:
Igen hallottam mivel muszlim vagyok és köze nincs ahhoz amit te képzelsz erről az iszlámellenes szennylapok alapján.
márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Lényegtelen. Én totális egyenlőséget akarok a férfiak és nők között, amit az iszlám nem tesz lehetővé.
márc. 15. 19:56
 35/38 anonim ***** válasza:
Miért a kereszténység lehetővé teszi, ahol csak férfiak lehetnek papok és a szent konyvukben az áll, hogy a nők dolga kiszolgalni a férfit?
márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Akkor töröljük el a kereszténységet is. Nem kell vallás.


"Védelmező nincsen felettünk,

se isten nem véd, sem király:

A közjó alkotói lettünk –

hát vesszen el, ki ellenáll!"

márc. 16. 00:17
 37/38 anonim ***** válasza:
45%

"Lényegtelen. Én totális egyenlőséget akarok a férfiak és nők között, amit az iszlám nem tesz lehetővé."


Az iszlám inkább teszi lehetővé az egyenlőséget mint a kereszténység vagy a liberalizmus. A kereszténységben a nő az apa és a férj tulajdona. A liberalizmusban pedig a nő egy szexuális eszköz akire még dupla terhet is tesznek mert elvárják hogy dolgozzon és gyereket is neveljen.

márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
41%

A feministákban, a baloldaliakban, és az ateisták nagy többségében vagy egy közös vonás. Csak addig képesek kritikusan gondolkodni, amíg ezt a politikai korrektség keretein belül megtehetik.

Azt állítani, hogy az iszlám vallás még a kereszténységnél is homofóbabb, hímsovinisztább, kirekesztőbb vallás, ez az állítás politikailag nem korrekt, hiába teljesen igaz. Ezért nem is hajlandóak tudomást venni róla, hogy így van.

Ha tudomást vennék erről, az azzal járna, egy ebben az egy dologban egy véleményen lennének a jobberekkel, akikkel kölcsönösen a kultúrharcot vívják egymás ellen. Na azt már nem!

márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!