Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Segélyért munkát? Végiggondolt...

Segélyért munkát? Végiggondolta ezt valaki?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban hallani, hogy a segélyért végezzenek közmunkát az emberek. Most én azt nem értem, hogy a segély, az jelenleg bizonyos ideig, meg egyes feltételek esetén alanyi jog. Munkáért munkabér jár, ami után adózni kell. Akik mégis támogatják ezt a rendszert, hogy gondolják, miképpen lehet értelmes munkát adni a nem is tudom hány százezer munkanélkülinek?
2010. jan. 7. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Igen, végül is az, de ezzel meg lehet különböztetni a többi munkától."


Miért kell meglülönböztetni egyik munkát a másiktól? Mindkettő munka, vagy nem?

2010. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De, de ha most valakinek azt mondod, hogy munkát adsz neki, akkor egyből heti 40 órára gondol, nem a segély értékének megfelelő heti óraszámban, az állam által biztosított közmunkára. Igen, munka mind a kettő, de megkülönböztetjük a postást is a menedzsertől.
2010. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor sem segélyről van szó, hanem munkáról.
2010. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez az egesz egy faszsag, igazi liberalis rendszert kene bevezetni ahol nem fiztnenek a semmit tevoknek...
2010. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11:37 - És akkor lenne munka a dolgozni akaróknak?
2010. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En azon a velemenyen vagyok,hogy igen is akinek fizet az allam az adjon is erte valamit. A baj az ,hogy nemely ember munka nelkul akar elni. De hat mire eleg a segely?? SEMMIRE!! Munka nincs es ne bizz abba lessz a kozeljovoben. Mivel nincs vasarlo ero a gazdasag egyre lejjebb fog csuszni. Segelyt gazdag nyugati orszagokban is bizonyos munka elvegzesehez kotik. Ez nem azt jelenti napi 8 oraban kell dolgozni, DE 2-3 orat esetleg 1-2 napot hetente. KOZMUNKA!!!!!!!!!!! Park utca takaritas stb. Nem szegyen es arra jo ne dilizz be otthol.
2010. máj. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!