Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mossák össze a bevándorl...

Miért mossák össze a bevándorlókat és a terroristákat?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem egyoldalúan eldöntötték sokan hogy már pedig ez a bevándorlás miatt van. Ez csak azért van mert sokan jönnek. Szó szerint mindenkit megbélyegeznek. A muszlim vallást okolják, pedig muszlimból nincs kevés Európában, pl. Törökök is muszlimok, de az fel sem merül sokakban hogy Török lett volna.

Aki járt Franciaországban az tudja hogy sok a muszlim, de ez már tény sok sok éve. Nem a bevándorlási hullám miatt van.

Szóval elég elkeserítő hogy minden muszlim és bevándorlót le "terroristáznak" mikor tudjuk hogy ez csak pár ember. És ez a bűncselekmény forma létezni fog még elég sokáig!

Arról nem beszélve lehet éppen az ISIS műve ami elől pl a bevándorlók-menekültek eljönnek...


2015. nov. 14. 07:56
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Azért mossák össze, kedves kérdező, mert 99,99%-uk bűncselekmény elkövetésével került be az EU-ba.

Amilyen módon, amilyen helyen belépett, az nem támogatott forma. Csak kényszerűségből létezett/létezik. Miért nem jön útlevéllel, határátkelő ponton?

Aki úgy nől fel, hogy csak a terrort, a vért látja, maga is olyanná válik. Ha nem, akkor már nem tudott volna eljönni...

Szerintem ők nem jöttek, hanem küldték őket, és igenis terrorista mind.

2015. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Ja, és ha még nem az, akkor az lesz...
2015. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Igen Franciaország sokszinü, és ahova ezek betelpültek oda fehér ember nem léphet be,ott élnek mint az állatok egymás hegyén hátán, dolgozni egyik sem dolgozik, csak élösködik az ország nyakán.Bécs ugyan ez, kb, ezekkel nem lehet együtt élni, ezek állatok, sokkal roszabbak mint a mi drága kis romáink.Ha egy olyan nagyvárosban élnél mint berlin,párizs,bécs...akkor tudnád, hogy igenis jogosan értjük mindegyikre h terrorista, mert ha nem is robbantgatással, akkor szépen lassan ,a mindennapokban terrorizálják a lakosságot.Egy német korházban felháborodva üvöltöttek,mert nem adták oda nekik a gyogyszreket ingyen, ugy h soha nem dolgozta ott.Megkéseltek 2 orvost és 2 növért, mert egy félholt gyereket vittek be a korházba, étlen szomjan vonszolták végig uropán és ott meghalt, pedig egy top korházban top ellátást kapott.Ezek az ingyen élö kutyák ingenis terroristák egytöl egyik, és igen a vallásuk miatt.Ahogy ezek bánnak az asszonyaikkal az valami felháborito, majd meglátjátok mindennyian, hogy ezek ugy be fognak állni az IÁhoz ,akik most jöttek, mint a sicc, ezek az anyjukat is eladnák.Ne legyél már buta, elöllük menekülnek...ezeknek a 90 százaléka még csak nemis sziriai.Itt olyan gyilkolászások lesznek,mikor megkapják jelet, kiszabadulnak és a sajt lakásunkban fognak lefejezni.Majd meglátjátok, itt naprol napra roszabb a helyzet.Az irodában ahol dolgozom, ilyen szocális segélyekkel foglalkozunk, kigyozik a sor, persze csak ezek a kendösok és fiatal karamell fiukak jönnek, mindennapos a verekedés,mert nem tudnak a kib... nyomtatokra várni, az is sokszor elöfordul h nöket vernek szájba mert nem másolnk elég gyorsan.Ez van, ezt nem látod a médiában, csak azt h magyarország egy náci ország, ez folyik itt a tévében mindenhonnan.Már a FBot is korlátozzák, de nem azt ám, hogy ezek az arab f/%%= fenyegetik a jonépet, azt nem, hogy miket muvelnek itt a fényes nyugaton a mindennapokban.Na azt hányszor láttad a TV2n h calaisban elraboltak 2 francia lányt és bedrogozva árulták öket a drága menekültek, na talán otthon 1x leadták, de itt ausztriában én bizony nem láttam!!!!Nekem eddig semmi bajom nem volt velük, megvettem ezt a ku(/)ö97/=%! koránt is h elolvassam, mi is van benne, megértsem öket, de undorito amit itt csinálnak ezek nem tisztelnek semmit.Állatok mind

Én megértem h áldozatok, mert a vallásuk áldozatai ,az USA áldozatai, de ez van, sajnos, már változtatni nem lehet.A 2. 3. generácios törökökkel,irakiakkal, meg ami még van itt... sem lehet együtt dolgozni, lopnak a kasszábol, agresszivak, a vendégekkel, a munkatársakkal tiszteletlenek ...egyszerüen undorito népség sajnos

2015. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!