Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van kvóta ha nincsen?

Miért van kvóta ha nincsen?

Figyelt kérdés

Igazmondó Ferenc és a neoliberálisok azzal trollkodták el a népszavazást, hogy az Zorbán az hlye mert nincs is kvóta,


No mit ad isten lement a népszavazás és Juncker meg gyorsan leporolta Brüsszel kvótáról szóló döntését-


[link]


2016. okt. 7. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el Navrasics mai nyilatkozatát, akkor tudod, hogy NINCS kvóta. Az Index nem hiteles forrás, ahogy a Magyar Idők sem.
2016. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezt Juncker az EPben is elmondta... szóval ne etess!
2016. okt. 7. 15:39
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Amikor a Jobbik ROHADTUL ugyanezt az alaptörvény módosítást tolta a parlament elé, Őorbánsága leszavazta. Aztán kibaxot az ablakon 10 milliárdot, s csinált belőle egy közvélemény kutatást, mint amit a medián, vagy a század vége csinál. Sőt, még annyira se pontos mint azok. Azok azt is mérték hogy ki az aki nem válaszol, ki az aki bojkotálni akar stb. Ebből a statisztikából nem derült ki hányan AKARJÁK a kvótát. Mert azok nem mentek le. Tudták hogy úgy se lennének többségben, és inkább távol maradtak, hogy legyen érvénytelen a dolog.


Aztán ugyan ott vagyunk ahol voltunk, csak -15 milliárd. Mindenki megmondta jó előre hogy érvénytelen lesz. Miért volt rá szükség?



S úgyse húzhatjuk ki magunkat a kvótából. Kapunk szankciókat, Brüsszelt nem igen érdekli hogy mit kíván a magyar nemzet. S még ott se leszünk ahol a migránsokkal lennénk. 1-2 s a Fidesz sakk mattot kap. Az egész gazdaságunkat a nyugati multik alkotják, nem mintha lenne választásunk hogy engedelmeskedjünk-e vagy ne...

2016. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok neoliberális, és csak azzal trollkodtam el a népszavazást, hogy Orbi hülye.
2016. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Junkcer nem a kvotarol beszel.
2016. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Junkerék csak a népsavazás eredmányét várták, hogy le lehet-e nyomni az emberek torkán a kvótát.
2016. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Uram,tekintse meg Ön az EUS törvényeket.Utána lehet legénykedni
2016. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs kvóta, de láthatólag Juncker nagyon szeretné ha lenne.
2016. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7


mondtam én hogy törvény van???


Brüsszel döntött arról hogy kvóta szerint kívánja leosztani a migránsoknak egy bizonyos részét,


gyaníthatjuk hogy nem az agysebészeket és az informatikusokat...

2016. okt. 7. 16:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: mint látható,nem vagyok mellette. De,igen megkérdeztek mkit,aki számít(közgazdaságilsg,pénzügyileg,politikailag. Ide jutottak. Nekik ez nem kell. Nekünk-meséld el-miért kelljen?)

S(a)vaztam.

2016. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!