Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miket szokott mondani Donald...

Miket szokott mondani Donald Trump, amiért ennyire utálják?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy lebombázna.
2016. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lebombázná az országot?
2016. okt. 10. 21:23
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagyis a világot*
2016. okt. 10. 21:23
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Háború:

Nem zárná ki atombomba bevezetését a Közel-Keleten, ÉS EURÓPÁBAN. Még egyszer. Nem zárná ki atombomba bevetését Európában. Szerintem innentől csak fun fact szinten kell tovább olvasni, mert a kérdést már megválaszoltam.

Visszahozná a rosszabb kínzási formákat, még akkor is, ha tudjuk hogy nem működik

Kiterjesztené a Guantanamo-öbölben levő illegális tábort

Bár utólag letgadja (lásd hazudozás rész) de támogatta az összes háborút, amiben az USA részt vett az elmúlt években, vagyis feltehetőleg nem lenne békésebb


Gazdaság:

Célzottan a gazdagok adóját csökkentené

Eltávolítaná a környezeti, egészségügyi, stb. regulációkat a gyárakról

/Felbontaná a szabad kereskedelmi egyezményeket/ (ezt sokan pozitívan értékelik, ezért tettem ilyen jelek közé)

Megpróbálná kitrükközni az adósságot pl. államcsőd jelentéssel vagy a dollár elinflálásával

Ezt nem tudtam hova rakjam, de gyakorlatilag bevallotta, hogy a kiskapukat kihasználva legalább 18 éve nem fizet adót. Szerinte ez okos húzás, és semmi baj vele.


Bevándorlás:

Összeállítana egy deportációs osztagot, akik megkeresnék és deportálnák az összes illegálisan ott tartózkodót

Falat építene a mexikói határra, és teljesen lezárná

Teljesen megtiltaná muszlim vallású és terrorizmus által sújtott országokból a bevándorlást


Hazudozás:

[link]

Az állításainak kb. 4%-a teljesen igaz, és további 12% nagyjából igaz. Gyakorlatilag megállás nélkül hazudik. De olyan dolgokat, amik teljesen egyértelműen hazugságok.


Rendőrség:

Megerősítené az amúgy is nagyon erős rendőrséget. "Stop-and-frisk" politikát alkalmazna, ami azt jelenti, hogy a rendőrök random megállítanának és megmotoznának embereket a rosszabb környékeken. Ezt ugyan alkotmányellenesnek ítélték, de hát kit érdekel, ő Donald Trump, simán letagadja ezt is.


Extrém rasszizmus és szexizmus:

Tudom, ezeket már annyira túlhasználták, hogy nincs nagyon hatása. De attól még nem gyakran hallani olyat egy politikustól, hogy "Here’s what Trump says about the norms of being a famous man: “They let you do it. You can do anything. Grab ’em by the pussy.”"

vagy

"“I did try and fuck her,” Trump said. “She was married. I moved on her very heavily. In fact, I took her out furniture shopping. … I moved on her like a bitch, but I couldn’t get there and she was married.”"

vagy a rasszizmus részből:

Mexikóiakról: "They’re bringing drugs. They’re bringing crime. They’re rapists."

De pl. egy USA-ban született bírót is mexikóinak hívott az etnikuma miatt, és azt mondta hogy egy mexikói bíró ne kezelje az ő ügyét.

Stb.

Lehetne sorolni egy évig, de szerintem google a barátod. És vannak még témák, amiket nem is érintettem. Én ugyan utálom Orbánt, de simán szavaznék rá Trump ellen, ha nálunk indulna. Vállalhatatlan ember és ostoba politikusnak, megalázza az országát.

2016. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Leszóljan a nőket. Rasszista, minden etnikummal szemben: feketék, zsidók, muszlimok, mexikóiak. Háború párti és nem zárja ki atombomba bevetését a háborúkban. Emellett meglepő módon orosz párti ( nem véletlen"támogatják" orosz hackerek ).
2016. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a pszihopata bax@atlan boszorkány,a klingon-pit@sa jobb lenne.Az hamarabb atomozna afelől nincs kétségem.
2016. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

"Mert a pszihopata bax@atlan boszorkány,a klingon-pit@sa jobb lenne."


Igen, jobb lenne. Clinton egy Gyurcsány típusú álszent korrupt féreg. De abban teljesen biztos vagyok, hogy nem vetne be Európában atombombát.

2016. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

OFF

Akadjunk le az atomozásról azt javaslom.

A hadvezetés topicba is ettől a témától kaptam mindig agyfa@#szt.

Minden 3.-ik napra jutott egy 3.világháborúrettegő.

Nem győztük leoltogatni őket.

Semmi realitása nincsen egy atomtámadásnak.

2016. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megosztó egyéniség.

De azt ki kell emelni hogy a szintén szélsőséges neoliberálisok ellentételezése folytán tudott előre törni.


Amúgy a XXI. század Biff Tannen-je.


Cudar világ jöhet Clinténnéval is és vele is.

2016. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem Trumpot. #3 csupa olyat írt ami egy hazafi/nacionalista szemével nézve pozitív.

Azért utálják ennyire, mert politikus. Nem fogsz találni olyan embert a földön aki ne kapna támadást azért mert kimondja a frankót.


Egyébként meg szerintem nagyon is nehéz elnöknek lenni. Nem csak arról szól, hogy mi a szöveged, de ha már itt tartunk, ha ti szeretnétek fullba jót mondani országigazgatás szinten, mi lenne az?

2016. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!