Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miket szokott mondani Donald...

Miket szokott mondani Donald Trump, amiért ennyire utálják?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

A #4-es hozzászóló annyi hazugságot hordott össze, hogy erre muszáj lesz reagálni.


Háború:


Az atomfegyverekről:

[link]


Az iraki háborút valóban ellenezte, miközben HRC mindenre igennel szavazott:

https://www.youtube.com/watch?v=ThwaDSaoGU8


Kínzások terén csak a waterboardingot hozná vissza: Donald Trump stated he would do so "in a heartbeat" because he believes it works, and if it doesn't, "they deserve it anyway." Trump also stated: ‘look, nothing’s nice about it but, it’s your minimal form of torture. We can’t waterboard and they can chop off heads. Ben Carson would not rule out approving its use and nor would Jeb Bush. Carly Fiorina endorsed its use, as did Rick Perry and Rick Santorum.



Gazdaság terén mindenki adóját csökkentené, sok szabályozást, ellenben Hillaryvel aki emelne adót még a középosztálynak is, hiába szűkül már amúgy is. Valóban, megszüntetné azokat az egyezményeket is, amelyek hátrányosak a US-re.



Bevándorlás: Deportálás most is van, Obongo többet deportált mint előtte bárki, és tudjuk jól, hogy az illegális bevándorlók rengeteg bűncselekményt követnek el (lásd alább), és például Trump találkozott olyan anyákkal, akiknek gyerekeit illegális alienek ölték meg, de ezt a CNN-en nem láttad.


[link]


A határőrség beállt Trump mögé, 16 ezer ember, soha előtte nem támogattak még egy jelöltet sem, és azt mondják, hogy a fal szükséges, és mint tudjuk, működik. Így is többet költenek az illegálokra mint amennyibe a fal kerülne.

Nem deportálna mindenkit, hanem a bűnözőket, de azokat azonnal, és nem lehetne visszajönniük, mint most, hogy Obama deportálja, majd visszajön, hiszen a határ nyitott.


A muszlimok terén "extreme vetting" lenne, a teljes tilalommal kapcsolatos tervét már megváltoztatta.



Rendőrség: Hát nem tudom mennyire erős amikor állandó gyűlöletet kapnak, megölik az egyenruhások, hazudoznak hogy rasszisták, tüntetnek ellenük, holott ugyanannyiszor halnak meg rendőrök miatt mint ahányszor egy villám belecsap valakibe, de én nem látok annyi tüntetőt a viharok ellen.

Ha megnézed a chicagoi, detroiti gettók statisztikáit, akkor látni fogod, miért is kell oda erősebb rendőrség, most kb bármikor megölhetnek. Hillary pedig megszigorítaná a fegyvertartásra szóló törvényeket, holott ez alkotmányellenes (ha már te is felhoztad), és ott a legszigorúbbak már most is a törvények, ahol a legmagasabb bűnözés, magyarul ezzel az ártatlanok még védtelenebbé válnának.



Hazudozás: A politifact nem hiteles oldal. Ha Trumpot vizsgálják akkor 18.7% a fekete fiatalok munkanélkülisége, ha Berniet, akkor 51%.

[link]



Rasszizmus, szexizmus:

Nos nézzük, az utóbbiról mi a véleménye Kellyanne Conwaynek. A Trump tapes dologba meg inkább ne menjünk bele, az is védhető simán. :D

https://www.youtube.com/watch?v=xdlupXSG-4s


Amúgy a nők között kb akkora a támogatottsága mint Romneynak volt, és nem nagyobb a hátránya mint Romneynak volt, annak ellenére, hogy nő ellen fut.


A mexikóiakkal, és legális bevándorlókkal nincs semmi baja, az illegálok egy jelentős részére pedig helytálló a kijelentés.



Én pedig most csak Trumpot védtem, nem is Hillaryt támadtam, pedig lenne mivel. :D

2016. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

"A #4-es hozzászóló annyi hazugságot hordott össze, hogy erre muszáj lesz reagálni."


Nullát?


"Az atomfegyverekről: "


https://www.youtube.com/watch?v=zlLKTLFZzRE

Amit te is megtalálták volna, ha érdekelne.


"Az iraki háborút valóban ellenezte"


https://www.youtube.com/watch?v=GX35BZgYfWI

Megint csak, egy google keresés és kiderül, hogy nincs igazad. KÉSŐBB persze ellenezte, ahogy Clinton is. De amikor történt az esemény, akkor támogatta.


"Kínzások terén csak a waterboardingot hozná vissza"


Donald Trump nem ért veled egyet. Komolyan, rákerestél bármire is amit ide leírtál?

"I’d bring back a hell of a lot worse than waterboarding"

https://www.youtube.com/watch?v=Upnc_y1cKEk

Mármint ez a harmadik teljesen nyilvánvalóan nem igaz dolog amit leírtál eddig. A háromból. Nem érzed kicsit gáznak?


"Gazdaság terén mindenki adóját csökkentené, sok szabályozást, ellenben Hillaryvel aki emelne adót még a középosztálynak is, hiába szűkül már amúgy is. Valóban, megszüntetné azokat az egyezményeket is, amelyek hátrányosak a US-re."


[link]

3. oldalon táblázat. A gazdagok adóját nagyobb mértékben csökkentené. És ez %, dollárban ugye még sokkal nagyobb lenne a különbség, mert ők eleve többet keresnek.


"Bevándorlás: Deportálás most is van"


És? Azt mondtam hogy nincs, vagy mi? Azt mondtam, hogy Trump össze akar állítani egy deportációs osztagot, ami felkutatja és kirakja az országból az illegálisan ott tartózkodókat.


"például Trump találkozott olyan anyákkal, akiknek gyerekeit illegális alienek ölték meg"


És akkor nem igaz amit mondtam, vagy mi? Én leírtam teljesen objektíven, hogy mik Trump tervei. Erre itt jössz ezekkel a baromságokkal. Hillary meg találkozott olyan anyukával, akinek a gyerekét iskolai lövöldözésben ölték meg. Kit érdekel?


"de ezt a CNN-en nem láttad. "


Gyökér.


"A határőrség beállt Trump mögé"


Kit érdekel?


"Nem deportálna mindenkit"


Pedig a saját bevallása szerint igen.


"hanem a bűnözőket, de azokat azonnal"


Aha...


"és nem lehetne visszajönniük"


Persze...

Hivatalosan most se lehet, csak éppen megoldják. De persze ha Trump lenne az elnök, akkor a világegyetem szabályai megváltoznának.


"mint most, hogy Obama deportálja, majd visszajön, hiszen a határ nyitott. "


Nem nyitott a határ.


"A muszlimok terén "extreme vetting" lenne, a teljes tilalommal kapcsolatos tervét már megváltoztatta."


Lényegében ugyanaz, csak más néven. "Átvilágítunk", és ha muszlim vagy akkor visszautasítjuk a kérelmedet.


"Rendőrség: Hát nem tudom mennyire erős"


Hát annyira, hogy gyakorlatilag hadseregként is funkcionálhatna. Nézz utána.


"amikor állandó gyűlöletet kapnak"


És ez hogyan támasztja alá, hogy nem erős a rendőrség? Ja hogy sehogy.


"megölik az egyenruhások"


Megöltek vagy három rendőrt. Csak amíg gépelek, több embert öltek meg az amerikai rendőrök teljesen indokolatlanul. Csak egy példa: [link]


"hazudoznak hogy rasszisták"


Mert tökre semmilyen probléma nincsen feketék indokolatlan gyilkolászásával az USA-ban, ugye? "hazudoznak". Esetleg túloznak. Ja igen, és még mindig azt próbálod bizonyítani elvileg, hogy a rendőrségük nem túl erős már így is.


"tüntetnek ellenük"


Brühühühühühüüü...

Mégis kit érdekel?


"holott ugyanannyiszor halnak meg rendőrök miatt mint ahányszor egy villám belecsap valakibe, de én nem látok annyi tüntetőt a viharok ellen"


Aha, mert a villámcsapás is tudatos döntésen alapuló halál ok, amit egyszerű reformokkal meg lehet előzni. Ugye? Ugye? Miért vagy te ennyire hülye?

Egyébként meg egyáltalán nem igaz amit írtál, de ezt már csak mellékesen hozom fel, mert nem is vártam mást. Villámcsapásban kb. 25-40 ember hal meg egy évben: [link]

Míg a rendőrség 400-1000 embert öl meg egy évben, de nem tudni pontosan:

[link]


"Ha megnézed a chicagoi, detroiti gettók statisztikáit, akkor látni fogod, miért is kell oda erősebb rendőrség, most kb bármikor megölhetnek."


Aha. És az erős rendőrség az tök jól megoldja a gettósodási problémákat, ugye?

De amúgy nem arról volt szó, hogy megmutatod hol hazudok? Na mindegy.


"Hillary pedig megszigorítaná a fegyvertartásra szóló törvényeket, holott ez alkotmányellenes"


Dehogy alkotmányellenes. És amúgy meg kit érdekel? Nem támogatom Hillaryt. Megint csak, azt ígérted, hogy megmutatod hol hazudok, nem azt hogy csúnyákat írsz Hillaryről.


"A politifact nem hiteles oldal."


Ja bocs...

Szerintem azért nagyjából ad egy általános képet a politikusok megbízhatóságáról.


"Nos nézzük, az utóbbiról mi a véleménye Kellyanne Conwaynek."


Húha, Trump kampányának a vezetője szerint Trump nem szexista? BRÉKING!!!!

Amúgy meg hallgasd meg amit linkeltél. Atya isten, ez de szánalmas. "Its a very unfortunate phrase". Ja, mert amit Trump mondott, az nem...


"A Trump tapes dologba meg inkább ne menjünk bele, az is védhető simán. :D "


Mivel te simán letagadod a valóságot, és nevetséges marhaságokat találsz ki, ezért felteszem ez így van. Ha lefossuk az igazságot meg a következetességet, akkor elég messze el tudunk menni.


"Amúgy a nők között kb akkora a támogatottsága mint Romneynak volt, és nem nagyobb a hátránya mint Romneynak volt, annak ellenére, hogy nő ellen fut. "


És?


"A mexikóiakkal, és legális bevándorlókkal nincs semmi baja"


Ne röhögtess már


"az illegálok egy jelentős részére pedig helytálló a kijelentés"


Az illegálisok túlnyomó többségének egyszerűen lejárt a vízuma, és maradt dolgozni. De tök mindegy.


"Én pedig most csak Trumpot védtem, nem is Hillaryt támadtam, pedig lenne mivel. :D"


Hát a védted az túlzás. Mondjuk inkább, hogy látványosan hazudoztál össze vissza és mellé beszéltél.

2016. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

https://www.youtube.com/watch?v=PL6BiGX0LFM

Hol mondja, hogy bárkit le fog nukeolni? :D


Am nézd meg ezt akkor: [link]



Ott volt az előbb a bizonyíték, hogy ellenezte, két hónappal a háború kezdete előtt, de oké. :D


Igen, többet hozna vissza, ha tehetné. Most kb szépen meg lehet kérdezni a terroristát, hogy mit csinált, többet nem tudnak tenni, gondolom ez hatékony. :D



Tax: Valami 84% mondta azt, hogy őt segítené Trump adóterve, másrészt, valóban, dollárban kifejezve a gazdagok járnának a legjobban, életszínvonalat tekintve a középosztály. Amúgy Hillaryről kiderült, hogy már nem érdekli a középosztály, és hogy adót emel rájuk, de ez sem láttad a CNN-en.


[link]


Itt pedig a hatása a gazdaságra: [link]



Illegálok:

"Within ICE, I am going to create a new special Deportation Task Force, focused on identifying and removing quickly the most dangerous criminal illegal immigrants in America who have evaded justice."


[link]


Number three résznél:

[link]


Amúgy Clinton ennyit deportált:

[link]


"Kit érdekel?" Mondjuk őket, meg látszólag amerikaiak millióit, meg ugye ők látják, hogy mi van ott, te nem.



"Pedig a saját bevallása szerint igen." Nem.



"Persze...

Hivatalosan most se lehet, csak éppen megoldják. De persze ha Trump lenne az elnök, akkor a világegyetem szabályai megváltoznának."


Tudjuk jól, hogy a falak működnek, még a kerítés is. Nyilván lesz aki így is megoldja, de asszem 10-13 méter magas lesz, és a föld alá is megy majd, szóval az alagútépítés sem lesz egyszerű. Jó, tudom, majd mexikóiak jönnek 13 méteres létrákkal, a másik oldalon meg csak leugranak kangoo lépőben.



"Nem nyitott a határ." Gyakorlatilag az.



"Lényegében ugyanaz, csak más néven. "Átvilágítunk", és ha muszlim vagy akkor visszautasítjuk a kérelmedet."


Jó, hát feltételezni én is tudok sok dolgot. :D

Amúgy ilyen sem kellene, ha HRC és társai, Bush nem mentek volna be mindenhova.



"Megöltek vagy három rendőrt. Csak amíg gépelek, több embert öltek meg az amerikai rendőrök teljesen indokolatlanul. Csak egy példa: [link]


Én nem mondom, hogy nem történt soha ilyen. Viszont a tény az, hogy az sem normális, ha a rendőröket kezdik el lövöldözni, csak azért, mert egyenruhában vannak.



"Mert tökre semmilyen probléma nincsen feketék indokolatlan gyilkolászásával az USA-ban, ugye? "hazudoznak". Esetleg túloznak. Ja igen, és még mindig azt próbálod bizonyítani elvileg, hogy a rendőrségük nem túl erős már így is."


Van. Csakhogy a statisztikák szerint több fehéret ölnek meg úgy is, hogy többször kerülnek a feketék interakcióba a rendőrökkel, és 27x akkora eséllyel támadnak meg fehéreket mint fordítva. Csak hogy edukálódj arról, kik a rasszisták. :D

Én nem mondom, hogy erősebb rendőrséggel az összes gyilkosság és bűn meg fog szűnni, de az sem normális, ha ártatlan afro-amerikaiakat lőnek le a gettóban miközben az utcán sétálnak.


https://www.youtube.com/watch?v=sJHvppVEBTY

https://www.youtube.com/watch?v=-mbs_H3Fki4



"Dehogy alkotmányellenes. És amúgy meg kit érdekel? Nem támogatom Hillaryt. Megint csak, azt ígérted, hogy megmutatod hol hazudok, nem azt hogy csúnyákat írsz Hillaryről."


A second amendment kapcsán dereng valami?


"Ja bocs...

Szerintem azért nagyjából ad egy általános képet a politikusok megbízhatóságáról."


Nézzük, hányszor kapják őket anti-Trump hazugságon.


[link]



Itt az egész szexista részre egyben reagálva:


https://www.youtube.com/watch?v=lxaKUo5naoY


A baloldal egy tipikus rágalma ez, inkább nem mennék bele, de legyen elég annyi, hogy amíg Trump feleségét kell szidni, addig nincs gond.

[link]


A nők bajnokánál, Hillarynél a női kampányolók kevesebbet keresnek mint a férfiak omgomgomg.

[link]


És akkor sem, amikor véresszájú feministák killallmen hashtaggel posztolnak twitteren, úgyhogy a nyilvánvaló valóság ez.



"Ne röhögtess már" https://www.youtube.com/watch?v=Lm6LGITkiz4



"Hát a védted az túlzás. Mondjuk inkább, hogy látványosan hazudoztál össze vissza és mellé beszéltél."


Nem tudok egyetérteni.

2016. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!