Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszországban is virágzik a...

Olaszországban is virágzik a pc fertő?

Figyelt kérdés

[link]


A cikkben az áll, hogy betiltották egy településen a csendes éjt, az iskolai kórus sem énekelhette, mert sérti a nem keresztényeket.


Az ilyen esetek a legjobb érvek a liberalizmus ellen.Ez egy idegenbarát, nemzetvesztő ideológia.


Mi van, ha a keresztényeket zavarja a mecset, müezzin ordibálás?

Ezzel nem foglalkoznak a nagy "szabadelvűek".



De, nem baj, türelemmel kell lenni, a terrorizmus miatt, amit ők hoztak be, oda fognak jutni, ahova valók.Ahol a kommunizmus is van.



2016. dec. 27. 12:26
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

# 49/50 Időpont ma 14:02


Akkor rosszul olvastad a 444-en, ott is szó szerint azt írták le amit te (legalábbis a legutóbbi cikkben amit ott olvastam, nem olvasom 0/24, mint az összes hithű fideszes)


Mellesleg örülök, hogy két napba telt végre utánanézni, amivel megpróbáltam kiprovokálni nálad egy kis utánanézést a dolgoknak, nem csak a szokásos "mocskoslibsikpfejpfej" szövegelést hallani tőled. De ez sem sikerült. Nem árt a Fővárosi Bíróságot, mint elsőfokot (ha érted a magyar jogrendszert, akkor érted miért számít az elsőfok is):

[link]

(tudom Index, vajon ha nem így lenne, nem lenne újabb helyreigazítás?)


"A most hozott ítélet szóbeli indoklásában a bíró rámutatott, hogy az összevágott híradófelvétel annyira eltorzítja a valóságot, hogy egyáltalán nem túlzó az az újságírói értékítélet, hogy ez hírhamisítás."


Ha fele olyan erővel mennél neki a neked épp tetsző híreknek, akár a fent linkelt bulvármocsoktól, MTV-től vagy 888-tól jön, mint amekkorának a "ballib pfej-pfej hazugsajtó"-nak nekimész, ez egy fokkal élhetőbb ország lenne.

2016. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Ez a lényeges különbség kettőnk között. Hogy bizony nekimegyek a a jobbos hirpoltáloknak is, olyan forúmokon, ahol azt tekintik a valóság forrásának. Viszont itt a gykn azt tapasztalom, hogy MINDEN ESETBEN index-444 linkek jönnek mennek, mintha az MTA legfrissebb tudományos kutatásai lennének...hát nevetséges. És továbbra sem mondta azt ki a bíróság, hogy hirhamisító a Papp ygerek. Azt mondta ki, hogy lehet annak nevezni a szakmában, mert a pozícióját tekintve a csóka nem sírhat minden csúnya szón, amivel illetik (teszem hozzá, ez nálunk precedes is, szinte minden esetben, ha nem védett emberi méltóságot sértó megjegyzések hangzanak el közfeladatot ellátó emberekkel kapcsolatban, nem különösebben izgatja a bíróságot, jelzem, hogy helyesen)

Tény hogy konzervatív vagyok, és éppen ezért a a jobboldali hiroldalak hirszerkestése (témái) jobban tetszenek (mert hozzák azokat a témákat, amik egy ilyen beállítottságú embernek fontosak, ha tetszik ez neked, ha nem) ám ez nem jelenti azt, hogy pl ha lebzizzák Vonát, az szimpatikus (bár teszem hozzá, hogy mindez pl a tv2n hangzott el, ami bulvár, sőt, mondok jobbat, a 888, meg a 444 és index is bulvár, a magyar idők, magyar hirlap meg a magyar narancs, hvg már nem az)

Részben persze értem, hogy a 18-20 éves ygerekek miért a 444ről, meg a 888ról szedik az infóikat, de nem ártana pl anyukáának elmagyaráznia, hogy a politikai ujságírás egyréészt nem ez, másrészt meg meg mindíg VÉLEMÉNYES, és nem az igazság forrása. EGYIK OLDALON SEM

2016. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!