Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézik le Magyarországon...

Miért nézik le Magyarországon a liberális szellemiségű embereket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
33%

"Nem azokat bántják, vagy kritizálják a liberálisok, akik hagyományt őriznek, vagy nemzetben gondolkodnak. 😁"


Akkor nem olvasol elég facebook és/vagy egyéb fórum hozzászólásokat. Milliónyi hozzászólás van, ahol valaki megkapja a "nagymagyar, mélymagyar, nemzetieskedő, hazaffy" jelzőt, csak azért mert mondjuk zászlós a profilképe. És mindezeket szigorúan pejoratív értelemben. Csillagom, azért ennyire ne butáskodj már :)


"Csupán azokat a személyeket, akik mondjuk ki nyíltan, a régi náci,hungarista, vagy egyébb szélsőséges, kommunista, vagy szélsőjobbos nézeteket vallanak."


Nem értek egyet a multik jelenlétével, mert elnyomják a kisvállalkozásokat. Ezek szerint náci vagyok. Nem értek egyet azzal, hogy a földterületek java része egy szűk kiválasztott réteg kezén van. Akkor szintén náci vagyok, mert ezzel ők sem értettek egyet. Na most akik ész nélkül osszák az ilyen jelzőket, azok a náciktól is sokkal lejjebb vannak. Ajánlom figyelmükbe a könyvtárakat két butuskodás között :)


"Ha ez téged annyira bánt, az a TE szegénységi bizonyítványod."


Miért bántana, hogy akik hülyeségeket locsognak szigorúan haladó szellemben, azoknak erősen megvannak a maguk korlátai? :) Ha ezek a nagy haladás képviselői, akkor jobb ha leköltözök egy bunkerbe :D


"Sajnos ahogy előttem is írták, az országot meg mindig a régi, begyepesedett, változásra képtelen konzervatív réteg uralja. 🤮"


Az országban jelen van egy hangos kisebbség, akik minden alkalmat megragadnak a kötekedésre. De gondolom ezt te is észrevetted, hiszen a tudás nélküli haladás felkent bajnokai menthetnek meg minket csak, ebben a csúnya és gonosz diktatúrában.

2019. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Azért nézik le mert elmebeteg dolgokat terjesztenek a liberalizmus nevében. Pl hogy nem kell gyerekeket vállalni mert túl sok veszéjes hulladékot termelnek a sz@ros pelenkákal a kisbabák. Meg hasonló agyrémek. Na aki ilyet vagy ehez hasonlót mond ne csodálkozzon ha lenézik.
2019. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

#21 Az a gond drágám, hogy nem tudod értelmezni az általam írt gondolatmenetet. 😁

Náci, és Hungarista ESZMÉKRŐL írtam, nem pedig a Nácik és a Hungaristák, gazdasági és politikai programjáról. Ha ezt nem tudtad értelmezni, őszinte részvétem. 😁

Ajánlom figyelmedbe a Hogyan olvassunk helyesen, és értelmezzük a szöveget című könyvet.


,,Milliónyi hozzászólás van, ahol valaki megkapja a "nagymagyar, mélymagyar, nemzetieskedő, hazaffy" jelzőt... "

Milliónyi hozzászolás van, ahol megkapjuk a nyomi demokrata, a libcsi jelzőket, obszcén formában. Erről ennyit. (Mellesleg egy egészséges szellemi képességekkel rendelkező személy, miért ne kössön bele valakibe, aki kopaszra nyírt hajjal, fehér cipőfűzővel ellátott katonai surranóban, vaskereszttel, horogkeresztel, vagy nemzeti gárda egyenruhában feszít a profilképén. :)


,,Az országban jelen van egy hangos kisebbség, akik minden alkalmat megragadnak a kötekedésre."

Hát igen... Sajnos... A szélsőjobbosok.... Most is tapasztalom. 😁

2019. dec. 15. 15:52
 24/64 A kérdező kommentje:

#22

Kérlek egy cikket erről linkelj be. 😂

2019. dec. 15. 15:53
 25/64 anonim ***** válasza:
40%

"Csak hát ugye: minek? Ugyanúgy nem zöld, mint a villanyautók támogatása, hiszen egy gyerek is telekakkant másfél tonna pelenkát, mire szobatiszta lesz, három gyerek meg négyet-öt tonnányit. Ha hinni lehet a szakértőknek, 50-100 ezer család veszi igénybe a hétüléses kedvezményt, akkor az mondjuk 75 ezer család szorozva három gyerekkel, az 225 ezer tonna veszélyes hulladék, nagyon szűken számolva. Mert a kakis pelenka bizony veszélyes hulladék, bele egyenest a kommunális szemétbe. Aztán a 225 ezer gyerek nagyon sok szívószállal szürcsöl fel nagyon sok mekis shake-et, és rengeteg ruhát hord, hiszen a harmadik világ csak úgy fossa magából az olcsó gyerekruhát. Ami csak nálunk olcsó, mert globális szinten kemény árat fizetünk érte. És a végén mindegyik gyereknek lesz valami jó környezetszennyező hobbija, még ha nem is feltétlenül olyan durva, mint nekem a motorozás."


2019-ben erre még valaki nem képes önállóan? Éljen a haladás :D

2019. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:

Kérdező-24

Ott van az anyagodban neked is, meg az is, hogy hogyan magyarázd ki. Különben egy kereséssel is megtalálhatod, ha érdekel...

2019. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 mindentudó99 ***** válasza:
17%
Tessék kérdező. [link]
2019. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
6%

#27

Ne már, most elijesztetted innen. Ha forrást kapnak, mindig elmenekülnek.

2019. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
Winkler Róbert egy autós műsort vezet, ő a totalcar egyik arca. 😁 Nem politikus, és nem liberális. 😁
2019. dec. 15. 16:33
 30/64 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező-23

Én még "nyomi demokratát" sehol nem olvastam, pedig sokat olvasok.

Vagy ezt adták most ki, hogy népszerűsítsétek?


Érthetetlen a szövegértéssel kapcsolatos beképzeltséged is. De nincs elég időm rá, hogy rádbizonyítsam. Okosabb lett volna hallgatnod erről (is).

2019. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!