Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézik le Magyarországon...

Miért nézik le Magyarországon a liberális szellemiségű embereket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
30%

Az lehet, hogy nem liberális (amit kétlek), de azzal a rakás hülyeséggel egyetért amit ők hordanak össze. Nagy taps neki.

Azért van valami édes bája, amikor egy totalcaros a környezetet félti :)

2019. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező-19

De igen, a hazai liberálisok a hagyományosat, a nemzetit támadják. Ott van a Bősz Anett, aki most nyergelt át hozzátok, a DK-hoz, amikor azzal bohóckodott, hogy az anyákat ne hívják a gyerek anyukájának -közösségben, orvosnál-, hanem kizárólag a keresztnevén. A hagyományos, a megszokott, a rend neki nem jó, Ma ő a magyar főliberális DK-s áthallásokkal.

A nemzeti támadására írjon valaki más példát, végülis nem vagyok egyedül.

2019. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
18%

"Náci, és Hungarista ESZMÉKRŐL írtam, nem pedig a Nácik és a Hungaristák, gazdasági és politikai programjáról. Ha ezt nem tudtad értelmezni, őszinte részvétem. 😁"


Neked elmentek otthonról kislányom. Így, kijelentve.

A programjuk magába foglalja az eszmét is. Tényleg jobb, ha nem írsz tovább, mert eddig az összes válaszoddal beégtél. A főnökeid helyében kirúgnálak, mert, hogy eddig senkit nem tudtál meggyőzni semmiről, ilyen elkényeztetett és fogalmatlan stílussal, az 100% :D

2019. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
#33 Ne égesd már magad. 😁 Savanyú a szőlő, mi?
2019. dec. 15. 16:47
 35/64 anonim ***** válasza:
Ezt már cseszheted.
2019. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 mindentudó99 ***** válasza:
29%
Megkaptad a linkedet. Mehetsz aludni. Holnap reggel nyit a Dk pénztára mehetsz felvenni a napidíjat. Sok mondjuk nem jár mert jól lebőgtél. Max kapsz kampánytollat ami már be van száradva.
2019. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
77%

Imádom amikor egy bulvársz@rt belinkelnek az okosok, mint releváns forrás :DD


Ebből a cikkből süt a provokáció, és a gyűlöletkeltés az írója részéről. Egy épkézláb mondatot nem tudott összerakni, értelmes, intelligens ember módjára, és ti ezt ennyire benyaljátok :DDD komolyan nem értem, hogy ennyi ésszel, hogy lehet létezni.


Most ismét hoztatok egy példát arra, hogy a #10es válaszom mennyire helytálló.

2019. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

#35 Én cseszhetem szivem?🤣🤣

Szerintem meg te. Az a gond, hogy nyilvánvalóan egy elvakult, szélsős kis majom vagy. Egy igazi toprongy tahó. 😁

Felteszek egy kérdést, erre TE nekiálsz vitázni. 😁 Nevetséges. 😁 Valljuk be, szánalmas. 😁

2019. dec. 15. 16:56
 39/64 anonim ***** válasza:
35%

"Azért, mert rohadt konzervatív, szemellenzős, idegengyűlölő, merev, befásult, ostoba, megvezethető, “ki ha én nem” “emberek” alkotják a társadalmunk nagyobb részét."


Bárcsak ennyire toleráns és elfogadó lennék mint te. Sőt, nekem is lenne 2 regisztrációm, ahonnan védem a saját marhaságaimat :)

2019. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
38%

Kedves "kérdező". Köszönöm a privátot.


Igazoltad, hogy mennyire beképzelt vagy, rendben van.

Milyen szőlő lenne nekem savanyú? Bizonyítottad azt is, hogy szövegértésből tényleg megbuktál.


Különben: persze, hogy "demokrata" vagy, koalícióban méghozzá. Semmi baj.


Ha a " Feri" alatt a mi hungarikum Gyurcsányunkat érted, akkor keress rá a nyilatkozatára a migránsválság idejéből, amikor elmagyarázta, hogy a migránsok nagy részével bizony, hogy jól is járnánk, miazhogy.

2019. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!