Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézik le Magyarországon...

Miért nézik le Magyarországon a liberális szellemiségű embereket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

40-estől kérdezőnek:


Hogy te miben küldted -ahogy mondod-, az a te dolgod. Én viszont privátban kaptam.

2019. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
9%

A szokásos "párbeszéd" alakul ki itt is, a kérdező sikeresen becsatornázott ide 2-3 jobbertrollt és nekik adja elő a műsort. Végülis kollektíve mindenki jól jár a Fidesztrollok dagonyáznak a mocsokban, ami természetes közegük a kérdező meg fürdik a saját glóriája fényében, hogy ő mekkora egy szellemi óriás. Csak rohadtul nincs értelme ennek így, hű de nincs értelme.


És egy komolyan "liberalizmusról" szóló dialógus abban csúcsosodik ki, hogy mit mond egy tengelyagyú autósfirkász egy eleve viccesnek szánt posztban, és ez az alapja a "vitának" a liberalizmusról.

Aki meg ezt látja szarrá röhögni magát ezen.


Gyerekek, megnyugodtam mert itt egy rohadt szó nem esett eddig még a liberalizmusról vagy annak kritikájáról.

2019. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 mindentudó99 ***** válasza:
36%
52 Ha mar írtál a cikkről idézhetnéd melyik része volt az ami szerinted vicces volt. Vagy arra utalt hogy viccnek szánta. Tényleg érdekelne. Mert ha végig olvasod teljes komolysággal írta le. Amit egyébként utólag más cikkben meg is erősített. És tisztában is volt vele hogy kapni fog érte.
2019. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
29%

52

Szóval megjelent a Párbeszéd is. Hiszen itt a helye, valóban.


Érdemes lenne azonban észrevennie még neki is, hogy az eddigi válaszok, főleg a kérdező hozzáfűzései tökéletesen szemléltették a jelenkori gyakorlati liberalizmust. PONT.

2019. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nézik le, ők vannak hatalmon a médiában, szervezetekben, pártokban.
2019. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

#55

Tessék? Tehát azt mondod, a liberálisok vannak többségben a médiában?? Hol?

(Mellesleg írták páran, hogy én bizonyítom milyenek szemetek a liberálisok.... Mégegyszer leírom, én demokrata vagyok. 😁)

2019. dec. 15. 18:30
 57/64 anonim ***** válasza:
38%
Kereskedelmi tévék, újságok, színészek (a kultúra mi vagyunk ugye a múltkori tüntetésen), mindenféle értelmiségiek, Akadémia-tagok, pszichológusok, tanárok, újságírók, emberi jogi szervezetek, érdekvédelmi szervezetek, ezek közt mind nagy túlsúlyban van a liberális eszme. A liberalizmus az egész világon uralkodó eszme, láthatóak a következményei. Egyre szélsőségesebb.
2019. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

na, és milyen demokrata vagy, ha szabad kérdezni. Mi indított valamilyen demokrataként a kérdés feltevésére, azért.

Gondolom liberális demokrata, nem szociáldemokrata vagy kereszténydemokrata.

2019. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Kereszténydemokrata vagyok. De ez neked mit számít?
2019. dec. 15. 19:47
 60/64 anonim ***** válasza:
63%

18-as vagyok, a kérdező láthatóan mindent megtett hogy alátámassza amit írtam. A tengeren túli liberálisok körmönfont taktikáinak a csírái már láthatóak a kérdező válaszaiban.


"Érdekes módon pont a liberális országokban a legerősebb a gazdaság"

A liberális szellemiségről írtál ki kérdést, azzal kapcsolatban válaszoltam, nem tudom hogy vagy képes idekeverni a gazdaság teljesítményét. (Ami pl. az USA-ban egyébként már nem a baloldal érdeme 2016 óta) Ja, tudom, el akarod terelni a témát. 1. INDOK hogy miért nem érdemes liberálissal vitatkozni: mert terelni fog.


"Ennyi hülyeséget, hogy travikat meg mittudom én kiket hívnak iskolába, honnan szedted?? Hol olvastad? A 888.hu-n?? Megírta a vadhajtások? Bayer Zsolti? A Pesti Srácok? Kirakta a Facebookra a Fidesz?? Megírta a Lokál?? 😂😂😂😂😂😂😂😂"

És már meg is adtad a 2. INDOKot hogy miért nem érdemes liberálissal vitatkozni: ha nem értesz vele egyet megpróbál nevetség tárgyává tenni. Ahhoz képest hogy liberális vagy, minden vagy csak elfogadó és toleráns nem.


"Nem kell minden hírnek bedőlni barátom. A hírhamisítások korát éljük. A Fidesz, napi 24-ben tolja a gyűlölet hullámot. Ti most tényleg elhiszitek, hogy a Soros Gyuri, egy 80 felé ballagó vénember romlásba akarja vinni az országot?? 😂"

Ismétlem, a mai nyugati liberalizmusról írtam, szó se volt benne a Fideszről meg az ő hülyeségeikről, te mégis bele láttad. 3. INDOK miért ne vitatkozz liberálissal: szalmabábot szalmabábra halmoz. [link]

Még egy érdekesség: nyugaton a média legnagyobb része baloldali kezekben van, ha már hírhamisításokról beszélünk, és így a legtöbb hír is tőlük kerül a magyar portálokra (mert azok is csak bemásolgatnak máshonnan). Barátom.


"Egy meleg nő, vagy férfi kromoszómája eltérő sajátosságokkal rendelkezik, mint egy heteroé. Ebből is látszik, hogy a szexuális beállítottságot a velünk született gének határozzák meg"

Az jó, mert akkor most újra elolvashatod amit írtam a gyerekek NEMI és nem a szexuális hovatartozásának összezavarásáról. Magyarul: ha fiú vagy legyél lány, ha lány vagy legyél fiú, ha nem vagy biztos abban mi vagy akkor építünk neked az adófizetők pénzéből gendersemleges wc-ket, ha pedig lánynak született lány létedre nem akarsz olyan "lányokkal" egy wc-ben lenni akiknek pénisze van akkor TE nem vagy elég befogadó (csak ez lehet a magyarázat, ugye? UGYE?). 4. INDOK hogy ne vitatkozz liberálissal: mert hipokrata.

Ha mondjuk nőnek érzed magad akkor nyugodtan indulj el különféle sportágakban nőnek született nők ellen a te már 20+ éve férfihormonokban tobzódó testeddel (mekkora botrány van ebből manapság). Csak nem lesz senkinek egy szava se. Ahogy a faji és nemi kvóták ellen se. Akinek mégis az egy bigott senkiházi, szexista, rasszista, homofób, transzfób és ebből nem engedünk. Akinek van bőr a képén nem egyetérteni velünk a fentiek bármelyikével azt szétalázzuk verbálisan akár Twitteren, akár bárhol máshol, vagy éppen a rendőröket hívjuk ki egy-két gonosz tweet miatt (a briteknél ki is mennek :D), az elszántabbjaink még az illető munkahelyét is kinyomozzák(!) és megpróbálják kirúgatni őt (5. INDOK: mert a szólásszabadság ellen dolgoznak. Pont mint a te gyűlölt Fideszed. Ehhez mit szólsz?). Aztán csodálkozunk miért veszítünk a választásokon egy nárcisztikus ingatlanmágnás ellen (briteknél egy nárcisztikus tory ellen).

És ez még mindig csak a jéghegy csúcsa. De mindegy, én végeztem, a kérdező és társai menthetetlenek. Legyen mindenki olyan hülye amilyen hülye akar lenni. (Látod én még mindig elfogadóbb vagyok mint te...)

https://www.youtube.com/watch?v=G0nIhL4v6bY

https://www.youtube.com/watch?v=GLG9g7BcjKs

2019. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!