Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért nem érti...

A baloldal miért nem érti meg, hogy a romák -pár kivételtől eltekintve- nem akarnak integrálódni?

Figyelt kérdés

Nagyon is jól érzik magukat a saját törvényeik között. A dolgokról a vajda meg a góré dönt az állami törvények helyett, nem kell dolgozni, csak lopni, másokat átverni, "legális" a vérfertőzés és a pedofília, aki nem tetszik nekik azt leverik.


300 éve a kalózok se akartak integrálódni a korabeli brit vagy spanyol társadalomba, vagy 2000 éve a barbár germánok se akartak integrálódni a Római Birodalomba, miért akarnának a cigányok a modern nyugatiba, amikor a hagyományos társadalmuk ennyire ellentétes értékeket vall a mienktől?


A Kádár-rendszer alatt a seggük alá tolt az állam modern házakat, meg munkahelyeket. A házakat lelakták, a munkahelyre addig jártak be, amíg kötelező volt.


Ha annyira a "csúnya rasszista fehér európaiak" miatt élnének úgy ahogy, akkor ha hamarabb nem is, az 1960-as, 70-es évekbeli Magyarországon vagy Csehszlovákiában meg volt minden lehetőségük az integrálódásra.


Éa akarták? Nem! Akkor miről beszélünk?



2020. nov. 28. 20:48
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, besenyők, kunok, jászok, tatárok, törökök, szerbek (tehát akik ősellenségek is voltak!), örmények, németek, egyéb szlávok, románok de még ázsiaiak(kínaiak pl.) is képesek voltak tömegével integrálódni, asszimilálódni, de valamiért a cigányok erre képtelenek, 500 (!) év alatt. Valahogy el kell érni, hogy kivándoroljanak, a másik megoldást meg tilos gondolati síkról bármilyen másikra terelni. Ezeket lehetetlen integrálni, senkinek sem sikerült, akkor nekünk miért sikerülne? A baloldal azért nem érti ezt meg, mert ők a saját rózsaszín világukban élnek, meg kellenek a barbárok szavazatai.
2020. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
7%
Neharagudj de én ezernyi olyan romát ismerek aki nap mint nap megdolgozik a kenyérre valóért elég keményen. Az hogy vannak olyanok akik deviánsak, az nem azt jelenti hogy mindenkit egy kalap alá kell venni. Szerintem a fehéreket sem bélyegezzük meg azok miatt akik Fehérként lopnak csalnak hazudnak, gyilkolnak, stb.
2020. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
90%
#12 De, a "fehéreket" ugyanúgy megbélyegezzük, pl. Ausztriában is kiírták, hogy „Magyar ne lopj!” , de most Nagy-Britanniában is kiírják románul ugyanezt a tolvaj románoknak (nekünk nem kell, mi tudjuk), akik elvileg szintén "fehérek". A cigányoknál ráadásul nem néhány ember a deviáns, hanem a nagy többség.
2020. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
69%
Én meg csak olyanokat ismerek akik 90%-ban normálisak. Az hogy Ausztriában és Angliában primitív emberek vannak, nekünk nem kell annak lenni
2020. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem senki sem azt mondja, hogy minden roma munkakerülő és/vagy bűnöző. De attól még a nagy részükkel probléma van. Ez tény. Aki ezt tagadja, az is a probléma része.
2020. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Mindenki tudja milyenek 90%- ban csak a politikusok nem mondhatják ki. De aki dolgozott már melóhelyen ahol követelmény van irni olvasni számolni kell tudni és felelőségteljes munkát végezni és még azt is meg modják mikor mehetsz szünetre ott kevés állja meg a helyét.
2020. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
23%
Csak jó lenne megérteni hogy amivel probléma van, az nem a bőrszínből következik, hanem a kultúrából, a környezetből, a mindennapi élet nyomorából. Ezt kell felszámolni, nem a cigányságot.
2020. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
84%
Vannak köztük is akik szeretnének normálisan élni csak sajnos emiatt öket is beskatulyázzák.
2020. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
73%
Orbán az nem cigány, neharagudj. Attól hogy barna a bőre, attól még nem az. És amúgy is magyarként él, nem romaként.
2020. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, hogyha egy romák nem akarnak elmenni 150 nettóért dolgozni, akkor miért azzal vezetik le a "feszkót", hogy kötekednek a magyarokkal csoportosan?

Meg a híres megmondó liberálisok tudnak mutatni egyetlen olyan települést, ami a magyarok miatt élhetetlen?

Az meg elég hazug szöveg, hogy azért erőszakosak mert nyomorban élnek meg az oktatás, meg blabla...

2006 és 2010 között nekem sem volt folyamatosan munkám, mégsem azzal ütöttem el az időmet, hogy elmentem kötekedni a magyarokkal.

2020. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!