Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok vidéki szidja Budapestet,...

Sok vidéki szidja Budapestet, de nélküle összeomolna a magyar gazdaság, nem?

Figyelt kérdés
tehát hogyha pl. Budapest kiválna Magyarországból (tudom, ilyen nem lesz:D), akkor a magyar gazdaság teljesen összeomlana, mert valami 21%-a a magyar GDP-nek Budapest, vagy valami ilyesmi.
2010. aug. 24. 09:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó előtti tudod budapest koszos, büdös, retkes ez tény.

nincs tele cigánnyal azt leküldték hozzánk vidékre


és azért utáljuk budapestet mert tele van szemét gazemberrel

csak oda forgatják vissza a pénzt!

mi mit kapunk??

tudod te mennyiért veszik meg a tejet a gazdáktol??

20Ft/l

lehet ez neked semmit sem jelent de itt érezhető a hatása

főleg, hogy aztán 220-250Ft-ért adják el a kedves budapestieknek.

én békés megyében lakom(gondolom nem tudod hol van) Délalföld.

nemkönnyű itt megélni de nem is fogok soha odaköltözni!

ja és még mi vagyunk a parasztok(rossz értelemben)

és az alsóbbrendűek!

ti vagytok azok!

könnyű megvenni a boltba a kaját ugy hogy szarok rá ki csinálta az a lényeg minél olcsóbb legyen!

ha mi nem lennénk tise lennétek!!...

2010. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
38%

"Utolsó előtti tudod budapest koszos, büdös, retkes ez tény.

nincs tele cigánnyal azt leküldték hozzánk vidékre"


koszos, okk, ne költözz ide, ennyi. a cigányokat meg nem küldte senki. mentek maguktól, remélem ott is maradnak.



"és azért utáljuk budapestet mert tele van szemét gazemberrel

csak oda forgatják vissza a pénzt! "

pontosan hány %-al van több gazember itt mint vidéken? hm? számokat kérek. pénz pedig, erről is gondolom a sok pesti lakos tehet, hogy a vezetés ide forgatja a zsét. ahogy a mostani kormány is tenni fogja, de jéééé, a sok hülye vidéki is megszavazta őket, hisz a 2/3 az 2/3 akkor mi is van? ti is ezt akartátok akkor.



"mi mit kapunk??

tudod te mennyiért veszik meg a tejet a gazdáktol??

20Ft/l"

tisztában vagyunk vele, de ez megint nem a pestiek hibája. én személy szerint gyakran megveszem a magyar(nak cimkézett) tejet, vagy piacon, de nagyon sok PESTI sem engedheti meg magának, hogy ne az olcsó tescos meg s-budget-es lötyit vegye meg magának.


amúgy a tejjel az a baj, hogy túltermelés van belőle.



"lehet ez neked semmit sem jelent de itt érezhető a hatása

főleg, hogy aztán 220-250Ft-ért adják el a kedves budapestieknek."

én speciel piacon 180-ért veszem literjét saját üvegben. nem multitól.



"én békés megyében lakom(gondolom nem tudod hol van) Délalföld.

nemkönnyű itt megélni de nem is fogok soha odaköltözni!"

neharagudj, de pesten se könnyű megélni. megírod, hogy mit tettél annak érdekében, h megélj? mit tanultál? mennyi gyakorlatod van benned? mennyi kitartás? csak mert ezek nélkül pesten is elvérzel.



"ja és még mi vagyunk a parasztok(rossz értelemben)

és az alsóbbrendűek!

ti vagytok azok! "

szánalmas f.sz vagy. tele komplexusokkal. fröcsögsz az indulattól. ebben a topicban is csak a sok fröcsögő vidékit láthatjuk többségben, mi pestiek itt is normálisan írunk többnyire és nem ugatunk le senkit. nézz magadba!



"könnyű megvenni a boltba a kaját ugy hogy szarok rá ki csinálta az a lényeg minél olcsóbb legyen!"

mert szerinted vidéken hogy veszik meg a kaját? vagy szerinted vidéken mindenki állatot tart és földet művel? te nagyon hülye!

felvilágosítalak, h ott is van bolt, ott is van multi, stb... és ott is megveszitek TI vidékiek az olcsó tesco gazdaságost a házi helyett, mert nem telik többre, ahogy sok pestinek sem.



"ha mi nem lennénk tise lennétek!!..."

vica versa.

2010. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
24%
ELMEHETSZ anyádba az összes pestivel együtt
2010. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
71%
nos ennyit rólad. az értelmes vidékieket égeted az IQszinteddel.
2010. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy Budapest központú az ország egy életképtelen érv. Valóban ez a helyzet, de nem értem, hogy egy átlag budapesti miért tehet erről. Én is itt lakom, de személy szerint engem senki nem kérdezett meg, hogy jó ötlet-e centralizálni a gazdaságot.

15:57- nekem vannak vidéki barátaim, tudom, hogy a többség normális. Te viszont pont olyan vagy, mint ahogyan egy átlag fővárosi elképzeli a vidékieket. Szörnyű a helyesírásod és agresszív vagy. Inkább nem írogass, mert csak a tévhiteket erősíted.

2010. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57



Na látod, én nem nézem le a vidékieket, de te tényleg p.araszt vagy.

2010. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 bumbi02 ***** válasza:
0%

Tudod mit? Van egy 75 nm-es kertesházam budapest kertvárosi területén (belvárostól 12 km-re), tiszta levegő, zöld övezet, kulturált környezet. Nagyjából 25 milliót ér, elvagyok benne. Közel van minden, és tele vagyunk iskolákkal és munkahelyekkel. Igaz, hogy az enyém 8 km-re van, de a fizetésemből fenntarthatok egy autót is, azzal negyedóra-húszperc beérni, bőven kibírható.


Hülye lennék leköltözni vidékre akár városba, vagy akár faluba a mocsokba a disznók közé.


Na, ezt akartad hallani? Könnyebb a proli lelkednek? :D



nem ezt akartam hallani, csak itt vki irta (lehet h te) hogy nem h lenéznünk inkább tisztelnünk kéne a bpestieket h nekik mit kell kiállniuk nap mint nap...

nekem csak ezzel a vidékezéssel van gondom..

nem tartom a pestieket bunkónak mer nem lehet vki azér bunkó mert vhol lakik.. az személy függö.. amugy meg jövöre én is pesti leszek szal majd tiszteljetek engem is mert oda költözök és kibirom..

2010. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Igen, én voltam egyébként.


"nem tartom a pestieket bunkónak mer nem lehet vki azér bunkó mert vhol lakik"


Nagyszerű meglátás! Egész máshogy jön ki így a dolog. Föl kéne mindenkinek világosulni és a szűklátókört elfelejteni: mi is csak emberek vagyunk. Egy nyelvet beszélünk és egy kormánytól nélkülözünk. Egyek vagyunk. Nem egymás ellen, hanem egymásért. Nem lesz ország főváros nélkül és nem lesz főváros vidék nélkül. Ha már mi sem tartunk össze, senki sem fog. Közhely, de szeretlek titeket :D

2010. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
nahh ez szép végszó volt:):D
2010. aug. 25. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!